Příspěvky na sezónu 2018/2019


 
» Redakce (1.1.2019)

AKTUALIZOVÁNO: Upozorňujeme všechny členy florbalového oddílu, že je nutné provést platbu příspěvků za 2. pololetí sezóny 2018/2019, který je stanoven na 31.1.2019.
Příspěvky členů florbalového oddílu všech kategorií (vyjma mužů A a juniorů A) jsou 3 000,- Kč na pololetí.

Muži A a Junioři A mají částku 4 000,- Kč na pololetí.

Stále platí, že další rodinný příslušník (kategorie SŽ a mladší) platí 1/2 členského příspěvku.

Dále ještě připomínáme členům spolku, že musí uhradit příspěvek člena spolku 100,- Kč na rok.

Všechny platby je možné buď platit hotově v kanceláři klubu nebo na transparentní účet klubu 7536581001/5500, k identifikaci platby uveďte do VS první část rodného čísla ve formátu RRMMDD, a do zprávy příjemce uveďte důvod platby a jméno člena (např. Příspěvky 1. pololetí Štorkovi).

Jako každý rok lze požádat o splátkový kalendář na e-mail sekretari@florbalusti.cz, který schvaluje Rada spolku.

Termíny plateb
Zaplacení příspěvků za 1. pololetí: 31.10.2018 (snížen o licenční poplatek)
Zaplacení příspěvků za 2. pololetí: 31.01.2019






 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: Městská SH Chomutov
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán