Příspěvky na sezonu 2019/2020


 
» Redakce (13.1.2020)

Upozorňujeme všechny členy florbalového oddílu, že je nutné provést platbu příspěvků za 2. pololetí sezony 2019/2020, který je stanoven na 31.1.2020.
Příspěvky členů florbalového oddílu všech kategorií (vyjma mužů A, žen A a juniorů A) jsou 3 000 Kč na pololetí.

Muži A, Ženy A a Junioři A mají částku 4 000 Kč na pololetí.

Stále platí, že další rodinný příslušník (kategorie starší žáci a mladší) platí 1/2 členského příspěvku.

Dále ještě připomínáme členům spolku, že musí uhradit příspěvek člena spolku 100 Kč na rok.

Všechny platby je možné buď platit hotově v kanceláři klubu nebo na transparentní účet klubu 7536581001/5500, k identifikaci platby uveďte do VS první část rodného čísla ve formátu RRMMDD, a do zprávy příjemce uveďte důvod platby a jméno člena (např. Příspěvky 1. pololetí Štorkovi).

Jako každý rok lze požádat o splátkový kalendář na e-mail sekretari@florbalusti.cz, který schvaluje Rada spolku.

Termíny plateb
Zaplacení příspěvků za 1. pololetí: 31.10.2019 (snížen o licenční poplatek)
Zaplacení příspěvků za 2. pololetí: 31.01.2020






 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Zdislava
Zítra má svátek Robin

Včera slavil(a) narozeniny
Plíšková Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Vlach Aleš
Zítra slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 2 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Ševela Radek