Muži v okleštěné sestavě prohráli v Kladně vysoko 3:11

» Redakce (17.12.2018)

Nepříjemnou porážku uštědřilo Florbalu Ústí Kladno. Ústečtí florbalisté se drželi dvě třetiny. V poslední periodě ale soupeř nastartoval motory a sedmi góly vyprovodil tým pod vedením Marka Vojty zpátky do Ústí bez bodu.
Kanonýři Kladno - Florbal Ústí 11:3
branky: 8. Miloš Tyl, 18. David Sachr, 26. Miroslav Mayer, 31. David Sachr, 41. Jan Louvar, 49. Jakub Pecha, 49. Antonín Pertlík, 54. Dušan Přívara, 57. Jakub Černý, 58. Jan Louvar, 60. David Sachr - 12. Aleš Poloprutský, 15. Jiří Horák, 24. Vít Pavelka; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Max Andreas Minev 33 - Marek Netopilík 8; po třetinách: 2:2, 2:1, 7:0;

70 diváků sledovalo po dobu dvou třetin vyrovnaný florbal. Kladenští se ujali vedení v osmé minutě zápasu. Aleš Poloprutský dokázal vyrovnat a vedení na stranu Ústí strhl Jiří Horák. Kladno do konce první části vyrovnalo.

Na začátku druhé dvacetiminutovky vrátil vedení Ústí Vít Pavelka, ale to bylo ze strany hostů vše. Miroslav Mayer a David Sachr z Kladna otočili stav utkání na 4:3 pro soupeře a od třetí třetiny Kladenští dominovali.

„Zasloužená výhra domácích. Bez 11 hráčů ze soupisky jsme se chtěli pokusit o loupež, ale proti velmi kvalitnímu soupeři jsme neměli v podstatě žádnou přednost. Máme obrovské rozdíly v kondiční připravenosti hráčů a dnes se to samozřejmě projevilo,“ okomentoval zápas trenér Marek Vojta.

Autor: Martin Harmach