PG 3. den: Junioři se dostali v play-off B do semifinále


 
» Redakce (13.7.2019)
Foto: Jan Němeček

Junioři se nachází v play-off B, jejich prvním soupeřem byl Hradec Králové. V tomto zápase se potvrdili předpoklady a Ústí bez problému postoupilo do dalšího kola, ve kterém narazilo na FAT PIPE FLORBAL CHODOV.
Florbal Ústí - FBC Hradec Králové 8:1
Až překvapivě aktivně začali hradečtí hráči pressovat Ústečany. To naše hráče občas donutilo k chybám, i přesto se Ústí mohlo již ve třetí minutě radovat, kdy si Jan Peška přihrál o tyč a zkušeně jednou rukou doklepnul balonek za záda chodovského brankáře. I druhou branku ústeckých vsítil Jan Peška, tentokrát z pěkné akce, na které se podílela celá lajna. V následujících třech minutách byli hráči z Ústí schopni ještě dvakrát rozvlnit síť a do šaten odcházeli za pohodlného vedení 4:0.

Druhá třetina začal mnohem klidněji, ústečtí hráči kontrolovali míček a snažili se navýšit své vedení, což se povedlo Vaškovi Vavruškovi, když z jednoho metru vypálil střelu světelnou rychlostí a brankáři nedal nárok na reakci. Hradec se nakonec svého gólu dočkal, kdy utekli obraně dva hráči a nekompromisně zakončili. Ústí pouze korigovalo zápas dalšími brankami a úvodní zápas zvládlo 8:1

Florbal Ústí - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:3
Bitva až do konce, takhle by se dalo definovat toto čtvrtfinále. Jako první šel do vedení Chodov, kdy obráncům prošla crossová přihrávka a Petr Majer uklidil míček do prázdné branky. Na odpověď nečekali ústečtí hráči dlouho, konkrétně minutu, když se prosadil Ondřej Kawulok. O minutu později byl pražský tým opět ve vedení. U druhého se blýskl hlavně náš brankář, Tadeáš Dittrich, který přesným výhozem našel utíkajícího Vladimíra Trčku, který se z jeho oblíbeného pravého mantinelu nemýlil a mohl zvedat ruce. V posledních dvou minutách první části si oba týmy připsali po jedné brance, do druhé části se proto šlo od nuly.

Druhou část naprosto ovládli severní Čechy. Ústecká hvězda a juniorský reprezentant, Dominik Beneš, přidal hned dvě branky, kterými završil svůj hattrick.
Vedení o tři branky zařídil po spolupráci s Ondřejem Kawulokem Dan Semerád. Od této branky začali hrát chodovští hráči v šesti, i přes optický tlak si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Naopak to byli Ústečtí, kteří přidali sedmou a poslední branku v zápase.

Junioři postupují do semifinále, ve kterém narazí na plzeňský tým FBŠ SLAVIA Plzeň, se kterým se utkali v minulé sezoně dvakrát, jednou ze zápasu vyšli vítězně, jednou jako poražení. Zápas začíná v sobotu ve 12:40 na hale ve Vinohradech.

Autor: Dominik Hrabě 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2019
1234
567891011
121314 Muži A: SC Sluneta
151617 Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Soustředění: Velebudice
22 Soustředění: Velebudice
23 Soustředění: Velebudice
24 Soustředění: Velebudice
25
26 Muži A: SC Sluneta
2728 Muži A: ZŠ Dobiášova
293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
26.8.2019 20:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Ludvík
Zítra má svátek Bernard

Dnes slaví narozeniny
Fořt Miroslav
Žaloudek Matěj
Zítra slaví narozeniny
Ábelová Veronika
Vrzala Vilém
Za 2 dny slaví narozeniny
Šredl Patrik
Vlček Tomáš