Desatero událostí aneb co se událo v 1. polovině sezony 19/20


 
» Redakce (30.12.2019)
Foto: Archiv

Blíží se závěr letošního roku 2019, a proto jsme se rozhodli Vám sepsat 10 bodů, co se odehrálo mimo sportovní palubovky.
1. Školní kroužek – Navázali jsme spolupráci se základní školou Palachova. Škola úspěšně spustila školní kroužek florbalu pod naší záštitou. Pro školu to mělo výhody v podobě materiálního vybavení, pro náš klub nové potencionální hráče. Vrcholem spolupráce bude školní zápas tzv. „School match“.

2. Nový FANSHOP – Po loňských problémech, jsme zvolili spolupráci s externí firmou. Kvalitní materiál a rychlé doručení (do 4 dnů) byl pro nás důležitým faktorem. Zatím jsou ve fanshopu trička, mikiny a pár drobností. Nabídku budeme dále rozšiřovat.

3. Nový sponzoři – Pro novou sezonu máme nové partnery: Chilli Doctor a Dopravní podnik města Ústí n./L.  Jak jste si mohli všimnout, netradiční cenu získávají nejlepší hráči utkání: balíček chilli pochutin. Co se týče dopravního podniku, v autobusech již naleznete letáčky na náš domácí zápas či nábor dětí. Dále se bude promítat na obrazovkách autobusů upoutávka na domácí zápas. Toto se zatím připravuje.

4. Projekt „School match“ – Již velmi aktivně připravujeme školní utkání (v pátek 10. 1. 20 od 9:30 na Slunetě) pro žáky základních škol a partnery klubu. Tento zápas navazuje na naší náborovou činnost na začátku školního roku.

5. Nábory na ZŠ – Jako každý rok jsme se zúčastnili náborů na 1. stupni základních škol. Každou třídu jsme měli na jednu vyučovací hodinu a ukazovali jsme krásu florbalu. Pro děti jsme měli pak pár drobností jako poděkování. Objevili jsme se na ZŠ: Palachova, České mládeže, Stříbrnická, Pod Vodojemem, Elišky Krásnohorské.

6. Charitativní činnost – Zúčastnili jsme se charitativní akce na pomoc ústecké ZOO. Přispěli jsme nákupem obrazů slonice Delhi. Peníze putovali na pomoc chovu slonů indických. Zároveň jsme uspořádali charitativní utkání v rámci 1. ligy mužů a žen, kde veškeré vstupné + sbírka kabiny A týmu mužů a žen šla na pomoc ústeckému útulku.

7. Atletika pro nejmenší – Po vzoru Skandinávie, jsme zavedli atletické tréninky pro nejmenší. Atletika je podle nás základ každého sportu. Proto učíme děti všestrannosti, kterou samozřejmě využijí i u florbalu. Tréninky se u dětí staly velmi oblíbenými.

8. Zapojení hráčů do trénování – Námi osvědčený model jsme aplikovali i na letošní sezonu. Spousta hráčů našich elitních A týmů mužů i žen, začalo trénovat mladší kategorie. Tento rok je zapojení největší za poslední roky. Budujeme vztahy napříč kategoriemi celého klubu.

9. Personální obsazení – Novým sekretářem + PR manažer se stal Jiří Horák. Zvolili jsme novou radu spolku ve složení: Vladimír Štorek, Tomáš Kawulok a Radim Fořt. Nové složení je i u trenérů elitních mužských kategorií. Dorost a juniory úspěšně vede Vladimír Trčka. U A-týmu mužů jsou odchovanci ústeckého florbalu David Derka s Jakubem Koníkem.

10. Tréninky pro brankáře – V letošní sezoně pokračujeme s úspěšným projektem brankářských tréninků, které vede brankář A týmu mužů Marek Netopilík.

Autor: Jiří Horák 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


  
Dnes má svátek Zdislava
Zítra má svátek Robin

Včera slavil(a) narozeniny
Plíšková Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Vlach Aleš
Zítra slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 2 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Ševela Radek