David Stummer: S mladým týmem si playoff chceme užít a nasbírat zkušenosti


 
» Redakce (29.2.2020)

Ústí se umístilo po základní části na čtvrté pozici, čímž si zajistilo výhodu domácího prostředí v prvním hracím víkendu playoff, které započne prvním víkendem v březnu. O vyhlídkách do vyřazovacích bojů promluvil v rozhovor kapitán mužů David Stummer.
Ahoj Davide, základní část skončila, jak bys ji zhodnotil?
Ahoj Dominiku, po trošku vlažnějším rozjezdu, což se dalo vzhledem ke změnám nejspíše očekávat, si myslím, že naše výkony mělo vzrůstající tendenci až na pár výkyvů, kterými si ale projde každý. Je dobře, že přišel třeba zápas s Chomutovem před koncem základní části, kde jsme si sedli opět na zadek a zjistili, že to samo úplně nepůjde. Čtvrté místo si myslím vzhledem ke zraněním, nemocem a mladému kádru je hodně slušné umístění.

Nakonec jste dokázali urvat v samotném závěru čtvrté místo a tím jste získali výhodu domácího prostředí v prvních dvou duelech, má to pro vás velký význam?
Má to velký význam hlavně pro psychiku a klid. Vždy se hraje lépe doma a zvlášť, když se úvodní zápasy povedou. Jak jsem již zmiňoval, tak máme hodně mladý tým a domácí prostředí by nám mělo pomoci.

S jakou vizí jdete do playoff?
Hlavně si ho užít! Pro spoustu kluků je to jejich první play-off v mužích, které se s tím juniorským absolutně nedá srovnávat. Zjistí, že se hraje o stupeň výše ve všem a to především v nasazení a tvrdosti. Nemůžu se dočkat a jsem zvědavý, jak se s tím popasujeme

Je pravděpodobné, že se potkáte ve čtvrtfinále s Chomutovem, jsou tato derby pro tebe o něco významnější?
Určitě! Bylo by to opět po roce pikantní, pokud by k tomu došlo. Určitě to tomu přidá zas o něco navíc oproti sérii s jinými týmy. Jak na domácí, tak i venkovní utkání by dorazilo spoustu diváků a mělo by to opět elektrizující nádech.

Před začátkem playoff je stále na čem pracovat, například na přesilových hrách že?

To je asi největší kámen úrazu už několik let. Ač jsme je trénovali v některých sezónách více a v některých méně, tak výsledek byl a je téměř totožný. Doufám tedy, že jich moc v play-off nebude. (smích)

Chtěl bys na závěr něco vzkázat fanouškům?
Ať dorazí v co největším počtu! Celou sezónu nás jako každý rok neskutečně hnali dopředu a nyní je budeme potřebovat mnohem víc! Těšíme se!

autor: Dominik Hrabě 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2020
1 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost: dle koše
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Elévky: SH SŠT Most Velebudice
234567 Muži A: SC Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Strupčice
8 Muži A: SC Sluneta
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Taťána
Zítra má svátek Arnošt

Včera slavil(a) narozeniny
Weber Tadeáš
Dnes slaví narozeniny
Jankovský Jiří
Zítra slaví narozeniny
Hacmac Jakub Petr
Novák Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Kočárek Adam