Děkujeme vám za podporu během celé sezony a těšíme se na příští!


 
» Redakce (24.3.2020)

Aktuální situace po celém světě si vyžádala předčasné ukončení všech sportovních sezon, tudíž i té florbalové. Konec nezarmoutil pouze hráče, ale i diváky, realizační týmy a mnoho dalších, kteří se podílejí na chodu hlavně domácích utkání.
Nejprve bychom jakožto vedení klubu chtěli poděkovat všem hráčům našeho klubu za vzornou reprezentaci. Zápasy nejsou jen o hráčích, ale i o lidech, kteří se starají o bezproblémový chod utkání. Tímto je řeč o našem pořadatelském týmu v čele s hlavním pořadatelem Radimem Fořtem. Všem lidem, kteří se na pořádání zápasů podíleli, chceme moc poděkovat za jejich výpomoc a doufáme, že se na vás budeme moci spolehnout i v následujícím ročníku.

Největší dík ale patří vám všem! Těm, kteří pravidelně dochází podporovat naše hráče a to v dobách úspěchu i neúspěchu. Divácká návštěvnost je každým rokem větší, tento rok jsme společně dosáhli průměrně na 220 diváků na utkání, čímž jsme se umístili v top 5 návštěvnosti v 1. lize mužů a zároveň bychom mohli konkurovat několika týmům v superlize. V 1. lize žen jsme dokonce obsadili druhé místo v domácí návštěvnosti! Jsme rádi, že za námi stojíte a poháníte naše hráče k vítězství, není to totiž jen o hráčích, ale o nás všech!

autor: Dominik Hrabě 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2020
1 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost: dle koše
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Elévky: SH SŠT Most Velebudice
234567 Muži A: SC Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Strupčice
8 Muži A: SC Sluneta
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Taťána
Zítra má svátek Arnošt

Včera slavil(a) narozeniny
Weber Tadeáš
Dnes slaví narozeniny
Jankovský Jiří
Zítra slaví narozeniny
Hacmac Jakub Petr
Novák Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Kočárek Adam