Regionální výběry mladších a starších žáků


 
» Fili (10.1.2010)

Dne 29.1.2010 ( pátek ), bude probíhat 1.kolo výběrů mladších a starších žáků UsLFbU v Liberci v hale Dobiášova. Tréninkové jednotky - mladší žáci od 10:00h do 11:30h od 12:00h oběd druhý trénink od 13:00h do 14:30h starší žáci od 11:30h do 13:00h od 13:30h oběd druhý trénink od 14:30h do 16:00h Oběd je zajištěn v místě a poplatek za oběd,který si každý hráč hradí sám je 50,-Kč. Doprava bude zajištěna (pravděpodobně mikrobusem - bude upřesněno). Odjezd v 7:00 od ústeckého zimního stadionu. Nominováni byli tito hráči:
Mladší žáci:
Skala Vít - brankář
Černohouz Štěpán - obránce
Novotný Marek - obránce
Kühnel Radim - útočník
Štorek Vladimír - útočník
Sattler Tomáš - útočník
Kolstrunk Jakub - útočník

Starší žáci:
Täuber Jaromír - obránce
Brom Tomáš - obránce
Pražan Martin - obránce
Filipec Jan - útočník
Zdvořáček Martin - útočník
Jahoda Tomáš - útočník
Kopecký Viktor - útočník

Všem nominovaným přejeme hodně štěstí






 

29.1. Sekretariát
Sekretariát bude v únoru fungovat v omezeném režimu...


 
««    »»
Únor 2020
1 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Jateční
Ženy A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
2 Muži B: Kadaň
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Ženy A: CHomutov
345678 Muži A: Městská SH Chomutov
Veteráni: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci A: Ústí, Kadaň, Žatec, Semily, Louny, Liberec
9 Junioři: SC Sluneta
Ženy B: SC SLUNETA Ústí n./L
1011 Muži A: Kladno
12131415 Muži A: SC Sluneta
Muži B: Městská SH Teplice
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Gym. Jatečka
Ženy A: SC Sluneta
Dorostenky: Chomutov
16 Dorost: dle koše
Dorost B: SC SLUNETA Ústí n./L
Elévové: Vojanova Děčín
Ženy A: SH Krupka
1718192021 Junioři: Pardubice
22 Muži A: SH TJ Znojmo
Muži B: SH TJ Jiskra Nový Bor
Veteráni: SH města Benátky nad Jizerou
Starší žáci A: SH Krupka
23 Junioři: SH SOŠ Dopravní Ostrava
Ženy B: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
242526272829 Dorost B: Městská SH Louny
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L

 
Muži A
 
VS
Znojmo  -  FbÚ
SH TJ Znojmo
22.2.2020 18:00-20:00

Další týmy
Starší žáci A
22.2.: SH Krupka
Veteráni
22.2.: SH města Benátky nad Jizerou
Muži B
22.2.: SH TJ Jiskra Nový Bor
16:30-18:30

Dorostenky
23.2.: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B
23.2.: SH ZŠ Smržovka
Junioři
23.2.: SH SOŠ Dopravní Ostrava
11:00-13:00


 



 
Dnes má svátek Petr
Zítra má svátek Svatopluk

Včera slavil(a) narozeniny
Novák Matyáš Gary
Dnes slaví narozeniny
Bendlmajer Jan
Nepraš Matěj
Za 2 dny slaví narozeniny
Kopta Petr
Štorek Vladimír ml.