Jdi na stranu:

Ústečtí junioři porazili oba pražské celky a připisují si důležitých šest bodů
Junioři - 24.1.2020
Autor: Redakce

V pátek se Ústí utkalo s jejich oblíbeným soupeřem Florbalem Chodov. Tým, který našim juniorů již třikrát tuto sezonu podlehl, nedokázal vyhrát ani čtvrtý duel. V neděli přijel do Ústí druhý soupeř a to ACEMA Sparta Praha. Pražský tým pod vedením bývalého ústeckého trenéra Marka Vojty potrápil domácí hlavně v první polovině utkání. Domácí se ale otřepali a skóre otočili v jejich prospěch.
» Otevřít článek
Junioři v posledním zápase roku 2019 neobstáli a zakončují první polovinu sezony na šestém místě.
Junioři - 27.12.2019

Junioři odehráli v posledním týdnu tři zápasy s pražskými celky. Nejdříve vyzvali na domácí půdě Black Angels, se kterými si díky dobré třetí třetině poradili 8:4. Ve středu následujícího týdne si hladce poradili s Tatranem Střešovice 10:3. Poslední zápas v sezoně odehráli v Praze proti hráčům Fbš Bohemians, kterým podlehli 6:1.
Junioři darovali posledním Gulliverům dárek k Vánocům v podobě tří bodů, přesto získali dalších šest
Junioři - 5.12.2019

Junioři odehráli dva zápasy v Brně, kde si nejdříve poradili s brněnskými Bulldogs, poté překvapivě prohráli s posledním týmem ligy Gullivers Brno. V úterý odehráli na domácí půdě zápas s Pardubicemi, kdy si vytvořili v prvních dvou třetinách dostatečný náskok, který se jim v poslední třetině hodil, protože se Pardubice pokusili o stíhací jízdu.
Pavel Vlček: Konečně jsem zdravotně v pořádku a zase můžu s klukama běhat po hřišti a to miluji!
Junioři - 24.11.2019

Dnes nám na otázky bude odpovídat kapitán juniorského týmu Pavel Vlček. Promluví o nových tvářích a výkonech juniorů. Vysvětlí nám sdílení kapitánské pásky a nakonec rozvede svůj zdravotní stav, kvůli kterém odehrál zatím jen 4 zápasy v základní části, dnes už je ale připraven rozdávat radost.
Junioři ztratili formu z úvodu sezony, výhra nad silnou Boleslaví je může opět nakopnout.
Junioři - 23.11.2019

Ústeckým juniorům vyšel náramně start do sezony, kdy osm zápas za sebou nepoznali hořkost porážky. Od té doby se však výkony ústeckých nadějí zhoršili, alespoň co se týče výsledků. Z posledních pěti zápasů mají tři prohry a v tabulce spadli na šestou pozici. Zápasy ze spodní poloviny je však oproti jiným týmům teprve čekají.
Junioři porazili již potřetí Chodov, druhý den podlehli Spartě 1:3
Junioři - 29.10.2019

Junioři si již potřetí v sezoně vyšlápli na Chodov, poté ale ztratili první body v sezoně proti Spartě, kterou vedl bývalý kouč ústeckých hráčů, Marek Vojta. Sezona se každopádně pro juniory vyvíjí slušně. Z prvních devíti utkání, z toho šest v kvalifikační skupině, si připsali ústecké naděje osm výher.
Junioři zůstávají neporaženi, s Bohemians si poradili 9:2
Junioři - 24.10.2019

Je to tady! V neděli 20.10. začala základní část nejvyšší ligy juniorů. Ústí přivítalo silný pražský tým FBŠ Bohemians. I přes vyrovnanou první třetinu vyhráli svěřenci Vladimíra Trčky vysoko 9:2.
Junioři končí po kvalifikaci neporaženi a postupují do nejvyšší juniorské soutěže
Junioři - 2.10.2019

V neděli 29.9. a v pondělí 30.9. odehráli ústečtí junioři poslední dvě utkání v kvalifikační skupině. Nejdříve deklasovali Milevsko 17:4, poté ovládli napínavé utkání s Chodovem 7:6.
Junioři zůstávají po čtyřech zápasech neporaženi
Junioři - 25.9.2019

Juniorům započala sezona 13. září a k datu 23. září mají již odehranou nadpoloviční většinu zápasů kvalifikační skupiny. V sobotu odehráli junioři své první utkání proti Milevsku, které hladce vyhráli 6:2. V neděli je čekala odveta s Jindřichovým Hradcem, kterou zvládli poměrem 14:1.
Junioři porážejí v domácí atmosféře Chodov 6:5 v prodloužení
Junioři - 20.9.2019

Po prvním lehkém zápase, kdy si junioři poradili s týmem z Jindřichova Hradce 26:2, je čekala zkouška ohněm v podobě pražského Chodova, který si v prvním kole poradil s Milevskem 5:2. I přes pozdní čas, protože zápas začal až v 20:00, si na zápas našlo cestu 110 diváků.