Jdi na stranu:

Co je to Grow Challenge? Turnaj nám popsal Marek Vojta
Mladší žáci, Elévové - 15.2.2019
Autor: Redakce

Úvodního turnaje kategorie U11 se zúčastní týmy České Lípy, Tatranu Střešovice, Mladé Boleslavi, výběru z teplických klubů a Ústí nad Labem. Hned za týden se koná turnaj pro kategorii U13 v Krupce, kde se kromě zmiňovaných týmů představí i FbŠ Bohemians Praha.
» Otevřít článek
Juniorky si na úvod připisují hned čtyři body! Muži B porazili Děčín 6:4
Dorost B, Mladší žáci, Elévové, Přípravka, Muži B, Juniorky, Muži C - 25.10.2017

Hned deset týmů zasáhlo o uplynulém víkendu do bojů ve svých soutěžích a Florbalu Ústí se povětšinou dařilo. Jak se jednotlivým týmům vedlo, Vám přiblížíme v našem víkendovém přehledu.
Letní soustředění začíná
Dorost, Dorost B, Starší žáci A, Starší žáci B, Mladší žáci, Elévové, Přípravka, Dorostenky, Starší žákyně - 22.8.2017

Konec prázdnin se blíží. A tak jako každý rok touto dobou vyrazili hráči našich mládežnických kategorií, konkrétně od přípravky po dorost, na týdenní předsezonní soustředění. Zde se budou připravovat po fyzické i herní stránce na své ligové soutěže. Po návratu z dovolených a táborů tak vymění povalování, plavky a pohodu za dres, florbalku a míček. Každý den na naše hráče čeká vícefázový trénink, což ze soustředění dělá výborný start do sezony. Tento rok se všem útočištěm stal areál ve Velebudicích u Mostu. Pokud vás zajímá, jak takové soustředění probíhá, dozvíte se to v našem článku.
Lukáš Pekárek: Ostatním sportům děti nebereme. Jsou v tomto prostředí u nás šťastné
Mladší žáci, Elévové, Přípravka - 13.1.2017

Elévové byli na začátku ledna v Praze na velkém turnaji Prague Floorball Cup, ve kterém skončili na prvním místě v Play-off B! Před kameru jsme si vzali trenéra této kategorie Lukáše Pekárka, který nám přiblížil samotný průběh. Nemluvili jsme ale jen o turnaji, druhou část rozhovoru jsme vedli na téma trénování a rozvoj mládeže a proč jsou například tradiční sporty nevrlý na florbal.
Konec sezóny pro rodiče Mlžů99
Mladší žáci - 25.6.2012
Autor: Pigeon

Dne 26.6.2012 se koná rozloučení s úspěšnou sezónou pro rodiče a realizační tým Mlžů99. Místo konání je Restaurace Lípa na Střekově od 18hod. Všichni jsou vítáni ;-)
Přátelský dvojzápas
Mladší žáci - 14.6.2012

V sobotu 16.6. sehrají hráči ročník 98-99 přátelský dvojzápas s FBC 98 Chomutov a to od 15 a 17h. Sraz hráčů je ve 14h na hale Sluneta. Dresy kdo má vlastní tak s sebou.
Plán pro zbytek sezóny MLŽI 99
Mladší žáci - 7.6.2012

V článku je plán pro zbytek sezóny MLŽů 99
Slávie 99 si přivezla z Tatran cupu bronz
Mladší žáci - 4.6.2012

Za účasti osmi družstev pořádal florbalový oddíl Tatran Střešovice turnaj mladších žáků Tatran cup. V Praze se představily i dva celky USK Slávie Ústí nad Labem. Družstvo USK Slávie Ústí nad Labem 00 skončilo šesté a tým USK Slávie Ústí nad Labem 99 obsadil třetí příčku. Vítězem turnaje se stal celek TJ JM Chodov, který ve finále porazil IBK SKVO 6:1. Každé utkání se hrálo 1x 15 minut. zde fotky http://florbal-ul-slavie-pp-foto.rajce.idnes.cz/ zde video ze semifinále: http://www.youtube.com/watch?v=lKm4Z_Trz8g&feature=youtu.be
Ohlédnutí za MČR Hranice
Mladší žáci - 9.5.2012
Autor: Peky

V pátek 4. května jsme se vydali na setkání MŽ do Hranice na Moravě. Po zdlouhavé cestě jsme se usídlili v příjemné ubytovně. Po vybalení věcí jsme šli na večeři, po které následoval klid a příprava na náročné sobotní zápasy.
Slávie 99 přišla o neporazitelnost s Děčínem,i přesto poslední turnaj v Málkově vyhrála
Mladší žáci - 30.4.2012

Odložené 9. kolo udělalo definitivní tečku za letošním ročníkem Ligy mladších žáků – divize II. Poslední turnaj, který se hrál v Málkově a jehož pořadatelem byl FBC Vipers Most, byl nejvyrovnanější v celém ročníku. Po dlouhých 37 zápasech skončila sérii neporazitelnosti USK Slávie Ústí nad Labem 99. První a zároveň poslední prohru zaznamenala Slávie 99 s 1. FBC DDM Děčín. I přes porážku Slávie 99 turnaj v Málkově vyhrála. O pořadí na druhém místě musela rozhodovat vzájemná utkání, které měl lepší FBC Vipers Most a skončil druhý. Třetí příčku obsadil 1. FBC DDM Děčín, čtvrtý skončil celek USK Slávie Ústí nad Labem 00 a pátý SK Bivoj Litvínov.