Články
» Tygříci & Lvíčata «


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:

Přípravka - Rodiče VS děti
Tygříci & Lvíčata - 10.12.2014
Autor: Pepa

18.12.2014 bude místo tréninku hraní rodičů proti jejich dětem. V 16:00 hodin na hale Severotuk.
» Otevřít článek
2. víkendový turnaj přípravky
Tygříci & Lvíčata - 18.11.2014
Autor: Pepa

Již k druhému klání nejmenších florbalových borců zajížděly oba naše týmy Tygříků a Lvíčat na žhavou půdu Liberce.
» Otevřít článek
První turnaj přípravky
Tygříci & Lvíčata - 4.11.2014
Autor: Pepa

Sice opožděně, ale dostal jsem se konečně k ohlédnutí za prvním turnajem v této herní sezóně.
» Otevřít článek
Úprava délky tréninků
Tygříci & Lvíčata - 22.9.2014
Autor: Pepa

Po dohodě s vedením a ostatními týmy dochází od úterý 23.9.2014 ke změně délky tréninků na hodinu a půl.
» Otevřít článek
Sezóna startuje
Tygříci & Lvíčata - 1.9.2014
Autor: Pepa

Po prázdninové pauze se na vás všechny hned od začátku těšíme.
» Otevřít článek
Přípravka - HRANÍ S RODIČI - ZMĚNA !!!!!
Tygříci & Lvíčata - 9.6.2014
Autor: Honzík

Vzhledem k velmi vysokým teplotám, které mají zítra 10. 6. panovat, se plánované HRANÍ S RODIČI přesunuje na čtvrtek 12. 6. Ze stejného důvodu je trénink ZÍTRA 10. 6. ZRUŠEN!
» Otevřít článek
NISAOPEN Přípravka - AKTUALIZACE
Tygříci & Lvíčata - 24.5.2014
Autor: Honzík

Obě družstva přípravky bojovala na letošním turnaji Nisaopen v Liberci.
» Otevřít článek
Přípravka jede na NISAOPEN - AKTUALIZOVÁNO 22.5.
Tygříci & Lvíčata - 7.5.2014
Autor: Honzík

Jako již tradičně se družstva přípravek Tygříci a Lvíčata zúčastní turnaje NISAOPEN v Liberci. Níže jsou základní informace naši kategorii.
» Otevřít článek
Deset statečných aneb přípravka v Lípě
Tygříci & Lvíčata - 14.2.2014
Autor: Redakce

Prázdninový termín dalšího kola ligy přípravek již dopředu avizoval, že účast nebude tak hojná jako na minulých turnajích. Když pak na plánovaný sraz dorazili jen čtyři hráči, nebylo trenérům do zpěvu.
» Otevřít článek
Za Mikulášem do Dubí
Tygříci & Lvíčata - 10.12.2013
Autor: Honzík

Zasněženou krajinou se v sobotu vydala Lvíčata a Tygříci na cestu do Dubí. Že na ně bude čekat Mikuláš s čertem v tu dobu nikdo netušil.
» Otevřít článek


Předchozí   Další
Strana: 1/2
Jdi na stranu:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Chomutov
SC SLUNETA Ústí n./L
16.11.2019 17:00-19:30
 
VS
FbÚ  -  Florbal Havířov
SC SLUNETA Ústí n./L
17.11.2019 15:00-17:30

Další týmy
Muži C
16.11.: SH Krupka
Dorost B
16.11.: Městská SH Louny
Ženy B
16.11.: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci
16.11.: SH TJ Jiskra Nový Bor
09:00-14:15

Mladší žáci
16.11.: Jateční
09:00-14:00

Junioři
16.11.: SC Sluneta
13:00-15:00

Přípravka
16.11.: Vojanova Děčín
09:00-12:00

Muži B
16.11.: SH ZŠ Campanus Praha
16:00-18:00

Dorostenky
17.11.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost
17.11.: SH Kadaň
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45


 



 
Dnes má svátek Tibor
Zítra má svátek Sáva

Včera slavil(a) narozeniny
Neumanová Natálie
Za 3 dny slaví narozeniny
Mrázová Lucie