» Muži A «

Předchozí   Další
Strana: 1/39
Jdi na stranu:

Ústí ztratilo první domácí utkání poměrem 3:4, čtvrtfinálovou sérii srovnali v neděli vítězstvím 7:4
Muži A - 10.3.2020
Autor: Redakce

Je to tady! Playoff 1. ligy mužů začalo tento víkend a Ústí si díky čtvrté pozici v tabulce zajistilo hraní prvních dvou zápasů před domácím publikem. Derby s rivalem z Chomutova se neobešlo bez osobních trestů a několika vyhrocených situací. V obou zápasech si domácí vytvořili v první polovině zápasu náskok, vítězně však skončilo pouze nedělní klání.
» Otevřít článek
David Stummer: S mladým týmem si playoff chceme užít a nasbírat zkušenosti
Muži A - 29.2.2020

Ústí se umístilo po základní části na čtvrté pozici, čímž si zajistilo výhodu domácího prostředí v prvním hracím víkendu playoff, které započne prvním víkendem v březnu. O vyhlídkách do vyřazovacích bojů promluvil v rozhovor kapitán mužů David Stummer.
Muži zakončili základní část výhrou nad Znojmem 9:3
Muži A - 26.2.2020

Nebyl to pouze poslední zápas základní části, ale zároveň i zápas o možnost umístit se v první čtyřce a tím získat možnost volby soupeře a začínat playoff na domácí palubovce. Zápas začal celkem vyrovnaně, oba týmy totiž proměnily svoji první střelu. Druhá třetina ani jeden tým nepřiblížila k vítězství, a proto se muselo rozhodovat v poslední části, kterou zvládli ústečtí hráči lépe. Smutnou zprávou je, že se zranil druhý nejproduktivnější hráč týmu Miroslav Fořt.
Ústí si proti Rožnovu dokráčelo pro plný počet bodů za výhru 7:3
Muži A - 17.2.2020

Poslední domácí zápas a velký souboj v tabulce. Situace v lize je následovná: Kladno, Ústí a Chomutov se předhánějí o třetí místo v tabulce. Poslední jmenovaný je o bod před zbylými týmy, každý bod je tedy pro všechny tři týmy velmi důležitý. Ústí si v posledním domácím zápase připsalo plný počet bodů, což se ale povedlo i ostatním týmům. Rožnov se v zápase snažil potrápit domácí, ti ale neponechali nic náhodě a vyhráli 7:3
V nepřímém boji o lepší výchozí pozici do playoffs zvítězilo Ústí nad domácím Kladnem 7:6p
Muži A - 13.2.2020

Po poslední prohře s Chomutovem se situace před playoffs zkomplikovala. Ústecký A-tým mužů se momentálně nachází na páté pozici, když shodně s Kladnem mají 47 bodů a na třetí Chomutov ztrácí pouze bod. Zápas s Kladnem byl klíčový, což si dle předvedené hry i samotní hráči uvědomovali. I přes ztrátu třigólového vedení se nakonec radovalo Ústí z výhry v prodloužení.
Druhé podkrušnohorské derby dopadlo lépe pro domácí Chomutov, který porazil Ústí 7:3.
Muži A - 11.2.2020

Po prvním utkání, které skončilo vysokou výhrou Ústí 9:1, bylo mnoho fanoušků v očekávání podobného průběhu, opak se stal však pravdou. Chomutov se dostal jako první do vedení. Ústí se vždycky dostalo k vyrovnání, vedení se však ani jednou nedočkalo. Ústeckým bohužel opět nepomohly přesilovky, když nevyužili ani jednu ze čtyř. Navíc se zranila brankářská jednička Marek Netopilík, který musel v polovině zápasu přenechat místo v brance Honzovi Štěpánkovi.
Jiří Horák: Kombinovat práci, florbal a osobní život je náročné, jistě to každý pracující zná.
Muži A - 3.2.2020

Jiří Horák se pro hru s děravým míček rozhodl v osmi letech, konkrétně v roce 1998. Během 22 let, které strávil na hřišti, prostřídal čtyři kluby. Třikrát si zahrál nejvyšší českou soutěž a jednou si vyzkoušel zahraničí, nezvolil však severské země, ale sousední Německo. Kvůli osobnímu životu a zraněním, která ho v poslední sezoně omezovala, se rozhodl ukončit hráčskou kariéru.
Stoprocentní přesilové hry stály za úspěšným výjezdem do Kunratic, Ústí porazilo Start98 9:4.
Muži A - 27.1.2020

V pátek se vydali ústečtí muži do hlavního města Prahy, aby se v Kunraticích utkali s šestým týmem tabulky FAT PIPE Start98 - Kunratice. V první třetině se hrálo otevřené utkání. Druhou třetinu však naprosto ovládli hosté z Ústí a díky čtyřem brankám, z toho dvě padly z přesilové hry, si Ústí vytvořilo dostatečný náskok, který Start už nestihl dohnat. Hráčem zápasu byl zvolen Miroslav Fořt, který zaznamenal branku a 2 asistence.
Ústí si podmanilo mosteckou sportovní halu, ve výjezdním utkání porazilo Gullivers Brno 9:2
Muži A - 21.1.2020

Domácí se s neznámou halou vypořádali na jedničku. Hned od začátku diktovali tempo, z čehož pramenily branky v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Až do padesáté minuty si držel domácí brankář nulu, když se Gullivers poprvé prosadili. Ústí bylo ale v každé třetině lepším týmem, a proto si za vysokou výhru zapisují tři body.
Preview: Ústí se utká netradičně v Mostě s Gullivers Brno
Muži A - 18.1.2020

V sobotu 18.1. 2020 se v rámci výjezdového utkání utká domácí Florbal Ústí, který přivítá na severu Čech Gullivers Brno. Gullivers si v prvním zápase připsali dva body za výhru v prodloužení. V posledních pěti zápasech si však nepřipsali ani bod. Naopak domácí Ústí má výbornou formu a hořkost porážky poznalo naposledy začátkem prosince v Brně.