Dnes si připomínáme 30. výročí Dne za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studentstva. Den, který vedl k pádu komunistického režimu v tehdejším Československu. Zeptali jsme se našich hráčů, kteří se narodili až po sametové revoluci, co pro ně samotné znamená svoboda.
Jiří Horák: K mužskému florbalu mi pomohl v 15 letech Jakub Koník
Muži A - 14.11.2019

Jiří Horák patří v současnosti k nejstarším hráčům mužského týmu a letos je zároveň kapitánem týmu. V jeho kariéře si prošel florbalovou superligou i zahraničním angažmá v Drážďanech.
Ústí se po výhře 7:3 nad Startem dostává na šesté místo v tabulce
Muži A - 30.10.2019

Netradičně v pondělí se odehrál na SH Sluneta zápas devátého kola 1. ligy mužů, kdy Ústí přivítalo pražský celek FAT PIPE START98 PRAHA-KUNRATICE. Po urputné bitvě v prvních dvou třetinách si domácí udrželi výhodu domácího prostředí a zapisují si důležité tři body do tabulky.
Muži uhráli s Gullivers Brno pouze bod. Brňané zvítězili 5:4 v prodloužení
Muži A - 27.10.2019

Ústečtí florbalisté v rámci 8. kola první ligy mužů sehráli souboj s dalším nováčkem soutěže s Gullivers Brno. V zápase s z bodu na víc v prodloužení radoval soupeř, který zvítězil 5:4p.
Tabulkově úplně spokojeni nejsme, říká Jakub Koník. Trenéři mužů komentují vývoj v první lize
Muži A - 24.10.2019

První liga mužů ve florbale je v plném proudu a pomalu završuje první třetinu základní části. Florbal Ústí se zatím drží na sedmém místě se čtyřmi vítězstvími a třemi prohrami. První místo drží karlovarští florbalisté, kteří mají plný počet bodů. Lídrem statistik je taktéž karlovarský hráč, s 21 body opanuje kanadské bodování Michal Klápa.
Florbal Ústí si po hladkém průběhu připisuje vysokou výhru nad Petrovicemi 11:1
Muži A - 22.10.2019

V rámci sedmého kola 1. ligy mužů odehráli ústečtí hráči zápas s týmem z Petrovic. Už v první třetině si připsali pětibrankové vedení, díky kterému se s klidem v duši dopracovali ke čtvrtému vítězství v sezoně.
Ústí našlo recept na České Budějovice a vyhrálo 9:4
Muži A - 15.10.2019

V neděli 13.10. čekal ústecké hráče nepříjemný soupeř z jihu Čech FBC Štíři České Budějovice. Tým, proti kterému minulou sezonu nedokázali naši muži vyhrát. Naštěstí si hráči vybudovali šestibrankový rozdíl již ve druhé třetině a zápas dovedli do úspěšného konce, čímž si připsali třetí výhru v sezoně.
Muži prohrávají po vyrovnaném boji s Jaroměří 6:7
Muži A - 7.10.2019

V sobotu 5. 10. odehráli ústečtí muži své třetí domácí utkání v sezoně. Jejich soupeřem byl tým TJ Sokol Jaroměř. Hosté si vytvořili ze začátku utkání čtyřbrankový náskok, na který nenašlo Ústí odpověď.
Dominik Beneš: Před florbalem jsem se ptal ‚co to je?‘, začal mě natolik bavit, že jsem u toho doteď
Muži A - 2.10.2019

Dominik Beneš se po svém vleklém zranění vrací ve své největší parádě a letos bude nastupovat i za muže. Začínal s fotbalem, ale ten ho moc nebavil, tak zkusil florbal a naštěstí pro něj u něj již zůstal a o několik let později se může pyšnit titulem mistra světa. Studuje strojírenství a jeho snem je mimojiné švédská superliga. Poznejte Dominika Beneše blíže v otázkách, na které nám odpovídal před sezonou.
Muži reparát zvládli a z Havířova přiváží tři body po výhře 7:5
Muži A - 1.10.2019

V sobotu čekal na Ústí druhý zápas s Havířovem, jednalo se o zápas s posledním týmem tabulky TJ SLOVAN Havířov. Ústečtí hráči si potřebovali spravit chuť po nepříjemné páteční prohře 3:7, motivace byla tedy veliká. Vytvořili si velký náskok, na který Havířov nestihl odpovědět.