» Muži A «

Předchozí   Další
Strana: 1/38
Jdi na stranu:

Ústí si podmanilo mosteckou sportovní halu, ve výjezdním utkání porazilo Gullivers Brno 9:2
Muži A - 21.1.2020
Autor: Redakce

Domácí se s neznámou halou vypořádali na jedničku. Hned od začátku diktovali tempo, z čehož pramenily branky v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Až do padesáté minuty si držel domácí brankář nulu, když se Gullivers poprvé prosadili. Ústí bylo ale v každé třetině lepším týmem, a proto si za vysokou výhru zapisují tři body.
» Otevřít článek
Preview: Ústí se utká netradičně v Mostě s Gullivers Brno
Muži A - 18.1.2020

V sobotu 18.1. 2020 se v rámci výjezdového utkání utká domácí Florbal Ústí, který přivítá na severu Čech Gullivers Brno. Gullivers si v prvním zápase připsali dva body za výhru v prodloužení. V posledních pěti zápasech si však nepřipsali ani bod. Naopak domácí Ústí má výbornou formu a hořkost porážky poznalo naposledy začátkem prosince v Brně.
Ústí překazilo karlovarskou sérii výher a ve schoomatchi vítězí 7:6p
Muži A - 13.1.2020

Netradičně v brzkých pátečních hodinách odehrálo domácí Ústí zápas s lídrem ligy s FB Hurrican Karlovy Vary. Zápas měl hned od začátku velké tempo, ale již od začátku byl na koni spíše domácí celek, který za vítězstvím pohánělo 587 diváků. Děti ze základních škol se postaraly o senzační atmosféru a hráči se jim odvděčili nejlepším možným způsobem a to výhrou nad lídrem ligy, který naše hráči porazil v prvním klání 8:2.
V rámci projektu schoolmatch se postaví domácí Ústí prvnímu týmu ligy.
Muži A - 9.1.2020

V pátečních ranních hodinách zavládne na Slunetě florbalová atmosféra. Do Ústí se chystá nejlepší tým ligy FB Hurrican Karlovy Vary. Protože se jedná o schoolmatch, tak se zápas odehraje již v 9:30 ráno. Na zápas jsou pozvány základní školy z celého Ústí. Samozřejmě přivítáme všechny ostatní, kteří se rozhodnu přijít naše muže podpořit.
Petrovice nedaly Ústí nic zadarmo, nakonec si ústečtí hráči odvezli tři body.
Muži A - 8.1.2020

První zápas v novém roce odehráli ústečtí hráči v dalekých Petrovicích u Karviné. Po pěti hodinách strávených na cestě šla vidět na ústeckých hráčích určitá únava či nekoncentrovanost, která se přenesla do výkonu v první třetině. Ústí nakonec spasil Pepa Novák, který dokázal čtyřikrát rozvlnit síť.
Charitativní utkání nabídlo přestřelku, kterou Ústí zvládlo 10:6.
Muži A - 23.12.2019

V posledním utkání letošního roku jsme byli svědky celkem šestnácti branek. Ústí vstoupilo do zápasu správnou nohou a rychle se dostalo do vedení. Budějovice stav sice dorovnali, ale od druhé třetiny opět převládala hra domácích. Zápas byl propojen s charitativním účelem, kdy se dokázalo vybrat 12 518,- pro ústecký psí útulek.
Poslední utkání v roce 2019 odehraje Ústí na domácí palubovce s Českými Budějovicemi.
Muži A - 20.12.2019

Poslední zápas v kalendářním roce 2019 je naplánován na 21.12. 2019 a odehraje se naštěstí pro naše hráče před domácím publikem. Páté Ústí vyzve jedenácté Budějovice. V domácím prostředí se hraje ústecký hráčům famózně, přeci jen z posledních šesti domácích zápasů si připsali patnáct bodů. Navíc veškeré vstupné, které bude v dobrovolné výši, bude věnované psímu útulku.
Marek Netopilík: V hokeji mě do branky nepustili, svůj sen jsem si splnil ve florbale
Muži A - 19.12.2019

Marek Netopilík patří neodmyslitelně do týmu mužů. V letošní sezoně se rozhodl i pro svůj další rozvoj a občas nastupuje i v Superlize do svatyně Black Angels. S florbalem začínal v sezoně 2011/2012, ale splnění svého snu stát se brankářem zkoušel dříve v hokeji.
Muži po vydřené výhře 4:3 nad Jaroměří přezimují na páté pozici
Muži A - 17.12.2019

Muži odehráli předposlední zápas v kalendářním roce 2019 na horké jaroměřské půdě, ze které si týmy těžce odnáší body. Ústeckým se to ale povedlo, když šest minut před koncem převrátil vyrovnané utkání na ústeckou stranu Dominik Beneš. Díky výhře je jisté, že Ústí zakončí rok 2019 nejhůře na páté pozici.
Po výborné první třetině vítězí Ústí nad TJ Slovanem Havířov 11:5
Muži A - 15.12.2019

V pátek v pozdních hodinách odehrálo Ústí na domácí palubovce zápas s dvanáctým týmem 1. ligy mužů TJ Slovanem Havířov. Poprvé se od začátku postavil do branky juniorský brankář Tadeáš Dittrich. Domácí vyhráli první třetinu 7:0 a zbytek zápasu pouze dohrávali, což se odrazilo na konečném výsledku.