Hráčské kategorie
» 2019-2020 «

Muži: ročník 2000 a starší
týmy:
Muži A - 1. liga mužů
Muži B - Divize - skupina A
Muži C - Regionální liga mužů - skupina 2

Veteráni: ročník 1985 a starší
týmy:
Veteráni - Liga veteránů - možnost postupu na MČR

Junioři: ročník 2001 - 2002
týmy:
Junioři - KB liga juniorů

Dorost: ročník 2003 - 2004
týmy:
Dorost - 1. liga dorostenců - skupina A - možnost postupu na MČR
Dorost B - 2. liga dorostenců - skupina 2

Starší žáci: ročník 2005 - 2006
týmy:
Starší žáci - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR
(systém výkonnostních košů)
Starší žáci B - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(systém výkonnostních košů)

Mladší žáci: ročník 2007 - 2008
týmy:
Mladší žáci - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)
Mladší žáci - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)

Elévové: ročník 2009 - 2010
týmy:
Elévové - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Elévové - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Přípravka: ročník 2011 - 2014
týmy:
Přípravka - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Přípravka - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Ženy A: ročník 2001 - 2002
týmy:
Ženy A - 1. liga žen

Ženy B: ročník 2000 a starší
týmy:
Ženy B - 2. liga žen - skupina 2

Dorostenky: ročník 2003 - 2004
týmy:
Dorostenky - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR

Žákyně: ročník 2005 - 2008
týmy:
Starší žákyně - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Elévky: ročník 2009 - 2014
týmy:
Elévky - Liga elévek - skupina 2


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin