Kde nás najdete


Sportcentrum SLUNETA

Zvětšit mapu
Jateční 1026/18
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 725 120 120
Email: info(zavinac)sportcentrumsluneta.cz
WWW: http://www.sportcentrumsluneta.cz
Spojení MHD: zastávka 'Klíše Lázně', linky 7, 9, 17, 18, 23, 27, 52, 58, 59, 101
Tréninky


Gymnázium JATEČNÍ

Zvětšit mapu
Jateční 22, Klíše
400 01 Ústí nad Labem
WWW: http://www.gymjat.cz/
Spojení MHD: zastávka 'Klíše Lázně', linky 7, 9, 17, 18, 23, 27, 52, 58, 59, 101
Tréninky


SOŠ Stříbrníky

Zvětšit mapu
Výstupní 3219/2, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem
Spojení MHD: zastávka 'Stříbrníky', linky 5, 53, 54
Tréninky


ZŠ Stříbrnická

Zvětšit mapu
Stříbrnická 3031/4
400 11 Ústí nad Labem
Tel.: 472 772 622
Email: sekretariat(zavinac)zsstribrnicka.cz
WWW: http://www.zsstribrnicka.cz/
Tréninky


SH Krupka

Zvětšit mapu
U stadionu 626
417 41 Krupka
Tel.: +420 417 852 092
Mobil: +420 606 702 217
Email: info(zavinac)sportkrupka.cz
WWW: http://www.sportkrupka.cz
Spojení MHD: zastávka 'sídliště, Krupka', linka 1 (z Ústí n. L.)


Hala UJEP

Zvětšit mapu
České mládeže 360/8
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 283 111
WWW: http://pfhala.ujep.cz
Spojení MHD: zastávka 'Bezručova', linky 7, 11, 23, 52, 58, 59, 101



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin