Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - Semifinále 3. zápas (Brno - SC Sluneta)

VS
Datum: 23.3.2019 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBŠ Hattrick Brno


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 9. kolo - Nová MSH Mladá Boleslav

Datum: 23.3.2019
Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - play-off – 1. utkání předkolo

Datum: 23.3.2019 (10:00 - 14:00)
Místo konání: SH Jižní Město
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 11. kolo - koše - FbÚ (Liberec)

Datum: 23.3.2019 (09:00 - 15:00)
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 11. kolo - FbÚ B - Jatečka

Datum: 23.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 7. kolo - Městská SH Chomutov

Datum: 23.3.2019
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Elévové - 10. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

Datum: 23.3.2019
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Ženy - 9. kolo - SH ZŠ Smržovka

Datum: 23.3.2019
Místo konání: SH ZŠ Smržovka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 10. kolo - Hala míčových sportů Liberec

Datum: 23.3.2019
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - Semifinále 4. zápas - dle výsledků (Brno - SC Sluneta)

VS
Datum: 24.3.2019 (17:00 - 19:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBŠ Hattrick Brno


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 2. utkání čtvrtfinále B

Datum: 24.3.2019 (14:00 - 16:00)
Místo konání: ČPP Aréna Ostrava
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 6. kolo - Městská SH Chomutov

Datum: 24.3.2019
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 10. kolo - Městská SH Louny

Datum: 30.3.2019
Místo konání: Městská SH Louny
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 10. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

Datum: 30.3.2019
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 11. kolo - koše - FbÚ white

Datum: 30.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 11. kolo - koše - FbÚ red

Datum: 30.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 10. kolo - Gymnázium Ústí n./L.

Datum: 30.3.2019
Místo konání: Gymnázium Ústí n./L.
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Veteráni - 10. kolo - MSH Mladá Boleslav

Datum: 6.4.2019
Místo konání: MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 12. kolo - FbÚ - Jatečka

Datum: 6.4.2019 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy - 10. kolo - SH Český Dub

Datum: 6.4.2019
Místo konání: SH Český Dub
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: Městská SH Chomutov
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán