Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 20. kolo - Z.F.K. AQM Petrovice (SLUNETA)

VS
Datum: 19.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: Z.F.K. AQM Petrovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 16. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (SH Krupka)

Datum: 19.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 13. kolo - MSH Plzeň III (Lokomotiva III)

Datum: 19.1.2019
Místo konání: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 7. kolo - FbÚ - Jatečka

Datum: 19.1.2019 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 7. kolo - FbÚ B - Gimnázium Jateční

Datum: 19.1.2019 (08:00 - 13:00)
Místo konání: Gzmnázium Jateční
Soupeři:


Nominace:
  • brankáři:
  • Pražák Vojtěch
  • obránci:
  • Křivka Dominik, Polák Jan Samuel, Priban David
  • útočníci:
  • Bursík Jonáš, Dunaj Petr, Kimmer Jan Simeon, Lipert Adam Pavel, Mečíř Jan, Sklenář Ondřej, Werner Ondřej, Zahradník Jan


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Ženy - 6. kolo - SH Česká Lípa

    Datum: 19.1.2019
    Místo konání: SH Česká Lípa
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži B - 17. kolo - FBC ROKYCANY (SLUNETA)

    Datum: 20.1.2019 (17:00 - 19:30)
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 5. kolo - SH SOUŠ ROUDNICE

    Datum: 20.1.2019
    Místo konání: SH SOUŠ ROUDNICE
    Soupeři:


    Poznámka:
    POZOR: Změna termínu na 20.1


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Dorostenky - 6. kolo - SH TJ Turnov

    Datum: 20.1.2019
    Místo konání: SH TJ Turnov
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Junioři - 11 .kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (SLUNETA)

    Datum: 21.1.2019 (19:30 - 21:30)
    Místo konání: SC Sluneta
    Soupeři:


    Poznámka:
    POZOR: Změna termínu


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži A - 21. kolo - SK BIVOJ LITVÍNOV

    VS
    Datum: 25.1.2019 (20:00 - 22:30)
    Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    Soupeři: SK Bivoj Litvínov


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Junioři - 13 .kolo - 1. SC TEMPISH Vítkovice (SLUNETA)

    Datum: 26.1.2019
    Místo konání: SC Sluneta
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Juniorky - 23. kolo - FBC Liberec

    Datum: 26.1.2019 (14:00 - 17:00)
    Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži A - 22. kolo - Florbal Exelsior Havířov (SLUNETA)

    VS
    Datum: 27.1.2019 (14:00 - 16:30)
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Veteráni - 6. kolo - SH Králův Dvůr

    Datum: 27.1.2019
    Místo konání: SH Králův Dvůr
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Junioři - 14 .kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA (SLUNETA)

    Datum: 27.1.2019 (10:30 - 12:30)
    Místo konání: SC Sluneta
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Dorost - 15. kolo - SH ZŠ Dobiášova Liberec

    Datum: 27.1.2019
    Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Juniorky - 24. kolo - Florbalová akademie MB

    Datum: 27.1.2019 (18:00 - 23:00)
    Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Junioři - 12 .kolo - Sokol Pardubice (SLUNETA)

    Datum: 1.2.2019 (13:45 - 15:45)
    Místo konání: SC Sluneta
    Soupeři:


    Poznámka:
    POZOR: Změna termínu na 1.2.2019 !!!


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži A - 23. kolo - FBŠ Hummel Hattrick Brno

    VS
    Datum: 2.2.2019 (19:00 - 21:30)
    Místo konání: SH Maloměřice
    Soupeři: FBŠ Hattrick Brno


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži B - 18. kolo - Florbal Teplice (SLUNETA)

    Datum: 2.2.2019 (19:30 - 21:00)
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 6. kolo - SH SŠT Most Velebudice

    Datum: 2.2.2019
    Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci A - 8. kolo - koše - FbÚ

    Datum: 2.2.2019 (09:00 - 15:40)
    Místo konání: Nový Bor, Žatec, Smržovka, Louny, Chomutov
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci B - 8. kolo - koše - FbÚ B

    Datum: 2.2.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Nový Bor, Žatec, Smržovka, Louny, Chomutov
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Elévové - 7. kolo - Městská SH Chomutov

    Datum: 2.2.2019
    Místo konání: Městská SH Chomutov
    Soupeři:


    Ženy - 7. kolo - SH Chemik Lovosice

    Datum: 2.2.2019
    Místo konání: SH Chemik Lovosice
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Dorostenky - 7. kolo - SLUNETA

    Datum: 2.2.2019
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži A - 24. kolo - Florbal Chomutov (SLUNETA)

    VS
    Datum: 9.2.2019 (17:00 - 19:30)
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři: Florbal Chomutov


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Dorost B - 7. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

    Datum: 9.2.2019
    Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Mladší žáci - 8. kolo - koše - FbÚ white

    Datum: 9.2.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Dobiášova Lbc, Chomutov, Jatečka, Přívozní Lovosice, Louny, Česká Lípa
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Mladší žáci - 8. kolo - FbÚ red - Jatečka

    Datum: 9.2.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Jatečka
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Juniorky - 25. kolo - K1 Florbal Židenice (SLUNETA)

    Datum: 9.2.2019 (13:00 - 16:00)
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žákyně - 7. kolo - SH Krupka

    Datum: 9.2.2019
    Místo konání: SH Krupka
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Junioři - 15 .kolo - Technology Florbal MB

    Datum: 10.2.2019 (13:30 - 15:30)
    Místo konání: MSH Mladá Boleslav
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Juniorky - 26. kolo - Bulldogs Brno (SLUNETA)

    Datum: 10.2.2019 (10:00 - 13:00)
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži A - 25. kolo - BLACK ANGELS

    VS
    Datum: 16.2.2019 (17:00 - 19:30)
    Místo konání: Aréna Sparta
    Soupeři: Black Angels


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži B - 19. kolo - ASK Lovosice - LFP

    Datum: 16.2.2019 (14:00 - 16:30)
    Místo konání: SH Chemik Lovosice
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Junioři - 16 .kolo - FBŠ Hummel Hattrick Brno

    Datum: 16.2.2019
    Místo konání: Brno
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Dorost - 18. kolo - SLUNETA

    Datum: 16.2.2019
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci A - 9. kolo - koše - FbÚ

    Datum: 16.2.2019 (09:00 - 15:40)
    Místo konání: Česká Lípa (17.2), Chomutov (17.2), Kadaň, Most, Jirkov
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci B - 9. kolo - koše - FbÚ B

    Datum: 16.2.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Česká Lípa (17.2), Chomutov (17.2), Kadaň, Most, Jirkov
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Elévové - 8. kolo - Gymnázium Ústí n./L.

    Datum: 16.2.2019
    Místo konání: Gymnázium Ústí n./L.
    Soupeři:


    Hlášenka
    Hlášenka
    Ženy - 8. kolo - SH Krupka

    Datum: 16.2.2019
    Místo konání: SH Krupka
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Dorostenky - 8. kolo - SH Roudnice nad Labem

    Datum: 16.2.2019
    Místo konání: SH Roudnice nad Labem
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži B - 20. kolo - Florbal Sokolov

    Datum: 17.2.2019 (10:00 - 12:30)
    Místo konání: ZŠ Františkovy Lázně
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 7. kolo - SLUNETA

    Datum: 17.2.2019
    Místo konání: SC SLUNETA
    Soupeři:


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Junioři - 17 .kolo - PSN Tatran Střešovice

    Datum: 17.2.2019
    Místo konání: Praha
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online

     

    8.1. Reklamace oblečení
    Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


     
    ««    »»
    Leden 2019
    12345 Muži B: SC SLUNETA
    Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: Sluneta
    6 Muži B: SC SLUNETA
    Juniorky: SH Děkanka
    789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
    Veteráni: UJEP
    Mladší žáci: Liberec
    Mladší žáci: Kadaň
    Přípravka: Gymnázium Litoměřice
    Juniorky: SC SLUNETA
    13 Muži A: SC SLUNETA
    Juniorky: SC SLUNETA
    Starší žákyně: Městská SH Chomutov
    141516171819 Muži A: SC SLUNETA
    Muži B: SH Krupka
    Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Starší žáci A: Jatečka
    Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
    Ženy: SH Česká Lípa
    20 Muži B: SC SLUNETA
    Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky: SH TJ Turnov
    2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    26 Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    27 Muži A: SC SLUNETA
    Veteráni: SH Králův Dvůr
    Junioři: SC Sluneta
    Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
    28293031

     
    Muži A
     
    VS
    FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
    SC SLUNETA
    19.1.2019 17:00-19:30

    Další týmy
    Starší žáci A
    19.1.: Jatečka
    09:00-15:40

    Starší žáci B
    19.1.: Gzmnázium Jateční
    08:00-13:00

    Muži B
    19.1.: SH Krupka
    17:00-19:30

    Dorost
    19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Ženy
    19.1.: SH Česká Lípa
    Muži B
    20.1.: SC SLUNETA
    17:00-19:30

    Muži C
    20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky
    20.1.: SH TJ Turnov
    Junioři
    21.1.: SC Sluneta
    19:30-21:30


     



     
    Dnes má svátek Vladislav
    Zítra má svátek Doubravka

    Dnes slaví narozeniny
    Kubeš Jan
    Zítra slaví narozeniny
    Šímová Kateřina
    Za 2 dny slaví narozeniny
    Trnovcová Karolína