Program na víkend
» Elévky «



Elévky - 2. kolo - FBK Wings Most

Datum: 27.10.2019
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
Elévky - 3. kolo - FBC Liberec

Datum: 9.11.2019
Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Soupeři:


Hlášenka
Elévky - 6. kolo - Florbal Ústí

Datum: 24.11.2019
Místo konání: Městská SH Teplice
Soupeři:


Elévky - 8. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 14.12.2019
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Elévky - 10. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 25.1.2020
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


Elévky - 12. kolo - FBK Wings Most

Datum: 1.3.2020
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři:


Elévky - 14. kolo - Florbal Ústí

Datum: 28.3.2020
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Elévky - 16. kolo - Tatran Mocné Tuleňky Podbořany

Datum: 25.4.2020
Místo konání: Hala GSOŠ Podbořany
Soupeři:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2019
12345 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: Louny
Veteráni: SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
6 Starší žáci A: Gymnázium Ústí n./L.
Přípravka: Městská SH Teplice
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorostenky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
789101112 Muži B: Krupka
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Srupčice
Mladší žáci: Liberec
Ženy A: Česká Lípa
13 Muži A: SH České Budějovice
141516171819 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Ženy B: SH Krupka
Dorostenky: Chomutov
20 Muži B: Chomutov
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci B: SH Krupka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
212223242526 Muži A: VUT CESA Brno 1
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Junioři: Jedenáctka VS
Starší žáci A: Česká Lípa
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
27 Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
Elévky: SH SŠT Most Velebudice
28 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
293031

 
Muži A
 
VS
Gullivers Brno  -  FbÚ
VUT CESA Brno 1
26.10.2019 18:30-20:30

Další týmy
Starší žáci A
26.10.: Česká Lípa
Veteráni
26.10.: Unihoc Aréna Praha
Ženy A
26.10.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Junioři
26.10.: Jedenáctka VS
17:00-19:00

Elévky
27.10.: SH SŠT Most Velebudice
Starší žákyně
27.10.: SH SŠT Most Velebudice
Ženy A
27.10.: SC SLUNETA Ústí n./L
14:00-16:30


 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.