Program na víkend
» Elévové «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Elévové - 2. kolo - SK BIVOJ LITVÍNOV Black

Datum: 20.10.2019
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Elévové - 5. kolo - ASK Lovosice - LFP WHITE

Datum: 9.11.2019
Místo konání: SH Přívozní Lovosice
Soupeři:


Elévové - 9. kolo - SK Štětí

Datum: 7.12.2019
Místo konání: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Soupeři:


Elévové - 10. kolo - SK Štětí

Datum: 7.12.2019
Místo konání: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Soupeři:


Elévové - 10. kolo - SK Štětí

Datum: 7.12.2019
Místo konání: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Soupeři:


Elévové - 13. kolo - Florbal Ústí red

Datum: 21.12.2019
Místo konání: Gymnázium Ústí n./L.
Soupeři:


Elévové - 15. kolo - Florbal Teplice žlutá

Datum: 18.1.2020
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Elévové - 19. kolo - 1. FBC DDM Děčín IV White

Datum: 16.2.2020
Místo konání: Vojanova Děčín
Soupeři:


Elévové - 22. kolo - Florbal Ústí white

Datum: 29.2.2020
Místo konání: Gymnázium Ústí n./L.
Soupeři:



 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 18:30-20:30
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
27.9.2019 19:00-21:00

Další týmy
Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Oleg
Zítra má svátek Matouš

Dnes slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Zítra slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Zeman Matěj