Program na víkend
» Muži B «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži B - 11. kolo - DDM SANEXCZ Děčín IV (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 24.11.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 12. kolo - ASK Lovosice - LFP

Datum: 30.11.2019 (16:00 - 18:00)
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 13. kolo - Florbal Teplice (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 1.12.2019 (18:30 - 20:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 14. kolo - Florbal Sokolov

Datum: 14.12.2019
Místo konání: Sokolov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 15. kolo - TJ Lokomotiva Louny (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 15.12.2019 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 16. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady B

Datum: 22.12.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 17. kolo - Florbal Chomutov B (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 18.1.2020 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 18. kolo - DDM Dynamo Teplice

Datum: 19.1.2020
Místo konání: Teplice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 19. kolo - Panthers Praha B (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 1.2.2020 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 20. kolo - FBC DDM Kati Kadaň

Datum: 2.2.2020
Místo konání: Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 21. kolo - FBC Slavia Praha (Městská SH Teplice)

Datum: 15.2.2020 (19:00 - 21:30)
Místo konání: Městská SH Teplice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 22. kolo - DDM SANEXCZ Děčín IV

Datum: 22.2.2020
Místo konání: Nový Bor
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Mladší žáci: Jateční
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Nikola
Zítra má svátek Albert

Včera slavil(a) narozeniny
Zoul Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Pokorný Čeněk
Za 3 dny slaví narozeniny
Krušina Lukáš