Program na víkend
» Muži B «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži B - 10. kolo - SK Jiskra Domažlice (SLUNETA)

Datum: 24.11.2018 (17:30 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 11. kolo - Florbalová škola Plzeň A (SH Krupka)

Datum: 25.11.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 12. kolo - FBC Liberec B

Datum: 15.12.2018 (14:00 - 16:30)
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 13. kolo - FBC Panthers Liberec

Datum: 16.12.2018 (10:00 - 12:30)
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 14. kolo - TJ Sokol Koberovy (SH Krupka)

Datum: 5.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 15. kolo - FBC Česká Lípa B (SLUNETA)

Datum: 6.1.2019 (10:30 - 13:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 16. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (SH Krupka)

Datum: 19.1.2019 (15:00 - 17:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 17. kolo - FBC ROKYCANY (SLUNETA)

Datum: 20.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 18. kolo - Florbal Teplice (SLUNETA)

Datum: 2.2.2019 (17:30 - 20:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 19. kolo - ASK Lovosice - LFP

Datum: 16.2.2019 (14:00 - 16:30)
Místo konání: SH Chemik Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 20. kolo - Florbal Sokolov

Datum: 17.2.2019 (10:00 - 12:30)
Místo konání: ZŠ Františkovy Lázně
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 21. kolo - SK Jiskra Domažlice

Datum: 2.3.2019 (14:00 - 16:30)
Místo konání: Jiskra Domažlice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 22. kolo - Florbalová škola Plzeň A

Datum: 3.3.2019 (10:00 - 12:30)
Místo konání: MSH Plzeň (Lokomotiva)
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:00
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30

Další týmy
Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Starší žáci B
17.11.: Kadaň
13:00-17:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov
Muži C
18.11.: SH Kadaň
Přípravka
24.11.: SH Kadaň
Dorost B
24.11.: SH Kadaň
Veteráni
24.11.: MSH Mladá Boleslav
Mladší žáci
24.11.: Jatečka
09:00-13:40

Juniorky
24.11.: SC SLUNETA
13:00-15:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA
17:30-19:30

Mladší žáci
24.11.: SH Velebudice
09:00-13:00

Junioři
24.11.: SH Sareza Ostrava
18:00-20:00


 



 
Dnes má svátek Mahulena
Zítra má svátek Romana

Včera slavil(a) narozeniny
Mrázová Lucie
Zítra slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin