Program na víkend
» Muži B «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži B - 1. kolo - ASK Lovosice - LFP (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 21.9.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 3. kolo - Florbal Sokolov (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 29.9.2019 (13:30 - 16:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 4. kolo - TJ Lokomotiva Louny

Datum: 5.10.2019
Místo konání: Louny
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 2. kolo - Florbal Teplice

Datum: 12.10.2019
Místo konání: Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 5. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady B (SH Krupka)

Datum: 19.10.2019 (16:00 - 18:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 6. kolo - Florbal Chomutov B

Datum: 20.10.2019
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 7. kolo - DDM Dynamo Teplice (SH Krupka)

Datum: 2.11.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 8. kolo - Panthers Praha B

Datum: 9.11.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 9. kolo - FBC DDM Kati Kadaň (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 10.11.2019 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 10. kolo - FBC Slavia Praha

Datum: 16.11.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 11. kolo - DDM SANEXCZ Děčín IV (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 24.11.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 12. kolo - ASK Lovosice - LFP

Datum: 30.11.2019
Místo konání: Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 13. kolo - Florbal Teplice (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 1.12.2019 (18:00 - 20:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 14. kolo - Florbal Sokolov

Datum: 14.12.2019
Místo konání: Sokolov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 15. kolo - TJ Lokomotiva Louny (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 15.12.2019 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 16. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady B

Datum: 22.12.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 17. kolo - Florbal Chomutov B (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 18.1.2020 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 18. kolo - DDM Dynamo Teplice

Datum: 19.1.2020
Místo konání: Teplice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 19. kolo - Panthers Praha B (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 1.2.2020 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 20. kolo - FBC DDM Kati Kadaň

Datum: 2.2.2020
Místo konání: Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 21. kolo - FBC Slavia Praha (Městská SH Teplice)

Datum: 15.2.2020 (19:00 - 21:30)
Místo konání: Městská SH Teplice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 22. kolo - DDM SANEXCZ Děčín IV

Datum: 22.2.2020
Místo konání: Nový Bor
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 17:00-19:30

Další týmy
Junioři
18.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
20:00-22:30

Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Kryštof
Zítra má svátek Zita

Dnes slaví narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 3 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch