Program na víkend
» Junioři «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Junioři - 11 .kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (SLUNETA)

Datum: 21.1.2019 (19:30 - 21:30)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Poznámka:
POZOR: Změna termínu


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 13 .kolo - 1. SC TEMPISH Vítkovice (SLUNETA)

Datum: 26.1.2019
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 14 .kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA (SLUNETA)

Datum: 27.1.2019 (10:30 - 12:30)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 12 .kolo - Sokol Pardubice (SLUNETA)

Datum: 1.2.2019 (13:45 - 15:45)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Poznámka:
POZOR: Změna termínu na 1.2.2019 !!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 15 .kolo - Technology Florbal MB

Datum: 10.2.2019 (13:30 - 15:30)
Místo konání: MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 16 .kolo - FBŠ Hummel Hattrick Brno

Datum: 16.2.2019
Místo konání: Brno
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 17 .kolo - PSN Tatran Střešovice

Datum: 17.2.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 18 .kolo - VŠO FLORBAL CHODOV

Datum: 23.2.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

8.1. Reklamace oblečení
Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Kadaň
Mladší žáci: Liberec
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: MSH Krupka
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: MSH Krupka
09:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína