Program na víkend
» Juniorky «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Juniorky - 23. kolo - FBC Liberec

Datum: 26.1.2019 (14:00 - 17:00)
Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 24. kolo - Florbalová akademie MB

Datum: 27.1.2019 (18:00 - 23:00)
Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 25. kolo - K1 Florbal Židenice (SLUNETA)

Datum: 9.2.2019 (13:00 - 16:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 26. kolo - Bulldogs Brno (SLUNETA)

Datum: 10.2.2019 (10:00 - 13:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 27. kolo - SK BIVOJKY LITVÍNOV

Datum: 23.2.2019 (14:00 - 17:00)
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

8.1. Reklamace oblečení
Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Liberec
Mladší žáci: Kadaň
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: Gzmnázium Jateční
08:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína