Program na víkend
» Mladší žáci «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Mladší žáci - 4. kolo - White - koše (Nový Bor)

Datum: 16.11.2019 (09:00 - 14:15)
Místo konání: SH TJ Jiskra Nový Bor
Soupeři:


Hlášenka
Mladší žáci - 4. kolo - Red - Jatečka

Datum: 16.11.2019 (09:00 - 14:00)
Místo konání: Jateční
Soupeři:


Hlášenka
Mladší žáci - 5. kolo - White - koše

Datum: 30.11.2019
Místo konání: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Soupeři:


Mladší žáci - 5. kolo - Red - koše

Datum: 30.11.2019
Místo konání: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Soupeři:


Mladší žáci - 6. kolo - Red - koše

Datum: 14.12.2019
Místo konání: Ústí (15.12), Smržovka (15.12), Teplice, Louny, Žatec, Semily (15.12)
Soupeři:


Mladší žáci - 6. kolo - White - Jatečka

Datum: 15.12.2019
Místo konání: Jateční
Soupeři:


Mladší žáci - 7. kolo - White - koše

Datum: 11.1.2020
Místo konání: Liberec, Lovosice, Chomutov , Kadaň, Krupka (12.1), Rumburk
Soupeři:


Mladší žáci - 7. kolo - Red - koše

Datum: 11.1.2020
Místo konání: Liberec, Lovosice, Chomutov , Kadaň, Krupka (12.1), Rumburk
Soupeři:


Mladší žáci - 8. kolo - White - koše

Datum: 1.2.2020
Místo konání: Liberec, Lovosice (2.2), Liberec, Ústí, Žatec, Železný Brod (2.2)
Soupeři:


Mladší žáci - 8. kolo - Red - Jatečka

Datum: 1.2.2020
Místo konání: Jateční
Soupeři:


Mladší žáci - 9. kolo - White - koše

Datum: 15.2.2020
Místo konání: Nový Bor, Litvínov (16.2), Liberec, Velebudice, Krupka (16.2), Rumburk
Soupeři:


Mladší žáci - 9. kolo - Red - koše

Datum: 15.2.2020
Místo konání: Nový Bor, Litvínov (16.2), Liberec, Velebudice, Krupka (16.2), Rumburk
Soupeři:


Mladší žáci - 10. kolo - White - koše

Datum: 7.3.2020
Místo konání: Česká Lípa (8.3),Lovosice, Teplice, Louny, Strupčice, Semily
Soupeři:


Mladší žáci - 10. kolo - Red - koše

Datum: 7.3.2020
Místo konání: Česká Lípa (8.3),Lovosice, Teplice, Louny, Strupčice, Semily
Soupeři:


Mladší žáci - 11. kolo - White - koše

Datum: 21.3.2020
Místo konání: Liberec (22.3), Lovosice, Liberec, Ústí, Kadaň (22.3), Česká Lípa (22.3)
Soupeři:


Mladší žáci - 11. kolo - Red - Jatečka

Datum: 21.3.2020
Místo konání: Jateční
Soupeři:


Mladší žáci - 12. kolo - Red - koše

Datum: 4.4.2020
Místo konání: Ústí (5.4), Smržovka (5.4), Kadaň, Stručice, Železný Brod
Soupeři:


Mladší žáci - 12. kolo - White - Jatečka

Datum: 5.4.2020
Místo konání: Jateční
Soupeři:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Chomutov
SC SLUNETA Ústí n./L
16.11.2019 17:00-19:30
 
VS
FbÚ  -  Florbal Havířov
SC SLUNETA Ústí n./L
17.11.2019 15:00-17:30

Další týmy
Muži C
16.11.: SH Krupka
Dorost B
16.11.: Městská SH Louny
Ženy B
16.11.: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci
16.11.: SH TJ Jiskra Nový Bor
09:00-14:15

Mladší žáci
16.11.: Jateční
09:00-14:00

Junioři
16.11.: SC Sluneta
13:00-15:00

Přípravka
16.11.: Vojanova Děčín
09:00-12:00

Muži B
16.11.: SH ZŠ Campanus Praha
16:00-18:00

Dorostenky
17.11.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost
17.11.: SH Kadaň
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45


 



 
Dnes má svátek Tibor
Zítra má svátek Sáva

Včera slavil(a) narozeniny
Neumanová Natálie
Za 3 dny slaví narozeniny
Mrázová Lucie