Program na víkend
» Mladší žáci «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Mladší žáci - 8. kolo - koše - FbÚ white

Datum: 9.2.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Dobiášova Lbc, Chomutov, Jatečka, Přívozní Lovosice, Louny, Česká Lípa
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 8. kolo - FbÚ red - Jatečka

Datum: 9.2.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 9. kolo - FbÚ white - Jatečka

Datum: 2.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 9. kolo - koše - FbÚ red

Datum: 2.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka , Aréna Lbc, Most, Jablonec, Chemik Lovosice, Přívozní Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 10. kolo - koše - FbÚ white

Datum: 16.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Česká Lípa, Aréna Lbc, Litvínov (17.3), Žatec, Jirkov, Aréna Lbc
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 10. kolo - koše - FbÚ red

Datum: 16.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Česká Lípa, Aréna Lbc, Litvínov (17.3), Žatec, Jirkov, Aréna Lbc
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 11. kolo - koše - FbÚ white

Datum: 30.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 11. kolo - koše - FbÚ red

Datum: 30.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 12. kolo - koše - FbÚ white

Datum: 27.4.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Dobiášova Lbc (28.4), Chomutov, Jatečka, Chemik Lovosice (28.4), Louny, Česká Lípa (28.4)
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 12. kolo - FbÚ red - Jatečka

Datum: 27.4.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

8.1. Reklamace oblečení
Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Kadaň
Mladší žáci: Liberec
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: MSH Krupka
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: MSH Krupka
09:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína