Program na víkend
» Přípravka «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Přípravka - 4. kolo - SH Kadaň

Datum: 24.11.2018 (09:15 - 11:30)
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Přípravka - 5. kolo - Vojanova Děčín

Datum: 22.12.2018
Místo konání: Vojanova Děčín
Soupeři:


Hlášenka
Přípravka - 6. kolo - SH ZS Kalich Litoměřice

Datum: 12.1.2019
Místo konání: Gymnázium Litoměřice
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Přípravka - 8. kolo - Vojanova Děčín

Datum: 23.2.2019
Místo konání: Vojanova Děčín
Soupeři:


Přípravka - 9. kolo - SH ZS Kalich Litoměřice

Datum: 16.3.2019
Místo konání: SH ZS Kalich Litoměřice
Soupeři:


Přípravka - 10. kolo - Gymnázium Ústí n./L.

Datum: 30.3.2019
Místo konání: Gymnázium Ústí n./L.
Soupeři:



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30
 
VS
FbÚ  -  MVIL Ostrava
SC SLUNETA
25.11.2018 17:00-19:30

Další týmy
Mladší žáci
24.11.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.11.: SH Sareza Ostrava
18:00-20:00

Přípravka
24.11.: SH Kadaň
09:15-11:30

Dorost B
24.11.: SH Kadaň
Veteráni
24.11.: MSH Mladá Boleslav
Juniorky
24.11.: SC SLUNETA
13:00-15:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA
17:30-19:30

Mladší žáci
24.11.: SH Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
25.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Muži B
25.11.: SH Krupka
17:00-19:30

Ženy
25.11.: SH ZŠ Smržovka
Starší žákyně
25.11.: SH Česká Lípa
Junioři
25.11.: ČPP Aréna Ostrava
15:00-17:00


 



 
Dnes má svátek Nikola
Zítra má svátek Albert

Včera slavil(a) narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Pokorný Čeněk
Za 3 dny slaví narozeniny
Krušina Lukáš