Program na víkend
» Starší žáci A «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Starší žáci A - 5. kolo - koše - FbÚ - Liberec

Datum: 18.11.2018 (09:00 - 15:00)
Místo konání: Dobiášova
Soupeři:


Poznámka:
POZOR: Turnaj je v neděli 18.11


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 6. kolo - koše - FbÚ

Datum: 15.12.2018 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Teplice, Podbořany, Litvínov (16.12), Přívozní Lovosice, Jirkov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 7. kolo - FbÚ - Jatečka

Datum: 19.1.2019 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 8. kolo - koše - FbÚ

Datum: 2.2.2019 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Nový Bor, Žatec, Smržovka, Louny, Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 9. kolo - koše - FbÚ

Datum: 16.2.2019 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Česká Lípa (17.2), Chomutov (17.2), Kadaň, Most, Jirkov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 11. kolo - koše - FbÚ

Datum: 23.3.2019 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Dobiášova Lbc, Dobiášova Lbc ?, Semily (24.3), Jatečka, Rumburk
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 12. kolo - FbÚ - Jatečka

Datum: 6.4.2019 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:00
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
13:00-17:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Mahulena
Zítra má svátek Romana

Včera slavil(a) narozeniny
Mrázová Lucie
Zítra slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin