Program na víkend
» Starší žáci B «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Starší žáci B - 7. kolo - FbÚ B - Gimnázium Jateční

Datum: 19.1.2019 (08:00 - 13:00)
Místo konání: Gzmnázium Jateční
Soupeři:


Nominace:
  • brankáři:
  • Pražák Vojtěch
  • obránci:
  • Křivka Dominik, Polák Jan Samuel, Priban David
  • útočníci:
  • Bursík Jonáš, Dunaj Petr, Kimmer Jan Simeon, Lipert Adam Pavel, Mečíř Jan, Sklenář Ondřej, Werner Ondřej, Zahradník Jan


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci B - 8. kolo - koše - FbÚ B

    Datum: 2.2.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Nový Bor, Žatec, Smržovka, Louny, Chomutov
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci B - 9. kolo - koše - FbÚ B

    Datum: 16.2.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Česká Lípa (17.2), Chomutov (17.2), Kadaň, Most, Jirkov
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci B - 11. kolo - FbÚ B - Jatečka

    Datum: 23.3.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Jatečka
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Starší žáci B - 12. kolo - koše - FbÚ B

    Datum: 6.4.2019 (09:00 - 13:40)
    Místo konání: Jatečka, Žatec, Smržovka, Louny (7.4), Chomutov
    Soupeři:


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online

     

    8.1. Reklamace oblečení
    Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


     
    ««    »»
    Leden 2019
    12345 Muži B: SC SLUNETA
    Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: Sluneta
    6 Muži B: SC SLUNETA
    Juniorky: SH Děkanka
    789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
    Veteráni: UJEP
    Mladší žáci: Liberec
    Mladší žáci: Kadaň
    Přípravka: Gymnázium Litoměřice
    Juniorky: SC SLUNETA
    13 Muži A: SC SLUNETA
    Juniorky: SC SLUNETA
    Starší žákyně: Městská SH Chomutov
    141516171819 Muži A: SC SLUNETA
    Muži B: SH Krupka
    Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Starší žáci A: Jatečka
    Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
    Ženy: SH Česká Lípa
    20 Muži B: SC SLUNETA
    Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky: SH TJ Turnov
    2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    26 Junioři: SC Sluneta
    Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    27 Muži A: SC SLUNETA
    Veteráni: SH Králův Dvůr
    Junioři: SC Sluneta
    Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
    28293031

     
    Muži A
     
    VS
    FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
    SC SLUNETA
    19.1.2019 17:00-19:30

    Další týmy
    Starší žáci A
    19.1.: Jatečka
    09:00-15:40

    Starší žáci B
    19.1.: Gzmnázium Jateční
    08:00-13:00

    Muži B
    19.1.: SH Krupka
    17:00-19:30

    Dorost
    19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
    Ženy
    19.1.: SH Česká Lípa
    Muži B
    20.1.: SC SLUNETA
    17:00-19:30

    Muži C
    20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
    Dorostenky
    20.1.: SH TJ Turnov
    Junioři
    21.1.: SC Sluneta
    19:30-21:30


     



     
    Dnes má svátek Vladislav
    Zítra má svátek Doubravka

    Dnes slaví narozeniny
    Kubeš Jan
    Zítra slaví narozeniny
    Šímová Kateřina
    Za 2 dny slaví narozeniny
    Trnovcová Karolína