Program na víkend
» Starší žákyně «



Starší žákyně - 2. kolo - FBK Wings Most

Datum: 27.10.2019
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 3. kolo - BK REAL ROUDNICE n/L

Datum: 9.11.2019
Místo konání: SH Roudnice nad Labem
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 6. kolo - Florbal Ústí

Datum: 24.11.2019
Místo konání: Městská SH Teplice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 8. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 14.12.2019
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 10. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 25.1.2020
Místo konání: Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 12. kolo - FBK Wings Most

Datum: 8.3.2020
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 14. kolo - Florbal Ústí

Datum: 28.3.2020
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 16. kolo - Tatran Mocné Tuleňky Podbořany

Datum: 25.4.2020
Místo konání: ZŠ Podbořany
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 18:30-20:30
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
27.9.2019 19:00-21:00

Další týmy
Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Oleg
Zítra má svátek Matouš

Dnes slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Zítra slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Zeman Matěj