Program na víkend
» Muži A «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 21. kolo - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice

VS
Datum: 24.1.2020 (19:45 - 21:45)
Místo konání: Praha
Soupeři: FBC Start98


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 23. kolo - Kanonýři Kladno

VS
Datum: 1.2.2020
Místo konání: Kladno
Soupeři: FBC Kanonýři Kladno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 24. kolo - Florbal Chomutov

VS
Datum: 8.2.2020 (16:00 - 18:00)
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 25. kolo - 1. FBK Rožnov p/R (SLUNETA)

VS
Datum: 15.2.2020 (20:00 - 22:30)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: 1. FBK Rožnov p/R


Poznámka:
POZOR: Hraje se na Slunetě


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 26. kolo - TJ Znojmo LAUFEN CZ

VS
Datum: 22.2.2020
Místo konání: Znojmo
Soupeři: TJ Znojmo LAUFEN CZ


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Praha
24.1.2020 19:45-21:45

Další týmy
Junioři
20.1.: SC Sluneta
19:00-21:00

Junioři
23.1.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
20:00-22:00

Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00


 



 
Dnes má svátek Ilona
Zítra má svátek Běla

Včera slavil(a) narozeniny
Šímová Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Zahálka Jan
Zápotocký Daniel
Za 2 dny slaví narozeniny
Hais Karel
Heřmánek Josef
Medek Jan