Program na víkend
» Muži A «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 14. kolo - FB Hurrican Karlovy Vary

VS
Datum: 23.11.2018 (20:00 - 22:30)
Místo konání: HMS Karlovy Vary
Soupeři: FB Hurrican Karlovy Vary


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 15. kolo - 1. MVIL Ostrava WOOW (SLUNETA)

VS
Datum: 25.11.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: 1. MVIL Ostrava


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 16. kolo - Kanonýři Kladno

VS
Datum: 16.12.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH BIOS Kladno
Soupeři: FBC Kanonýři Kladno


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 17. kolo - TJ Slovan Havířov (SLUNETA)

VS
Datum: 22.12.2018 (20:30 - 23:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: TJ Slovan Havířov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 18. kolo - FBC Štíři Č. Budějovice (SLUNETA)

VS
Datum: 5.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: FBC Štíři České Budějovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 19. kolo - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice

VS
Datum: 11.1.2019 (20:00 - 22:30)
Místo konání: SH ZŠ Kunratice
Soupeři: FBC Start98


Poznámka:
POZOR: Změna termínu na pátek


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 20. kolo - Z.F.K. AQM Petrovice (SLUNETA)

VS
Datum: 19.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: Z.F.K. AQM Petrovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 21. kolo - SK BIVOJ LITVÍNOV

VS
Datum: 25.1.2019 (18:00 - 20:30)
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři: SK Bivoj Litvínov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 22. kolo - Florbal Exelsior Havířov (SLUNETA)

VS
Datum: 27.1.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 23. kolo - FBŠ Hummel Hattrick Brno

VS
Datum: 2.2.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Maloměřice
Soupeři: FBŠ Hattrick Brno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 24. kolo - Florbal Chomutov (SLUNETA)

VS
Datum: 9.2.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: Florbal Chomutov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 25. kolo - BLACK ANGELS

VS
Datum: 16.2.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: Aréna Sparta
Soupeři: Black Angels


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 26. kolo - Florbal Primátor Náchod (SLUNETA)

VS
Datum: 23.2.2019 (18:00 - 20:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: Florbal Primátor Náchod


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30
 
VS
FbÚ  -  MVIL Ostrava
SC SLUNETA
25.11.2018 17:00-19:30

Další týmy
Mladší žáci
24.11.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.11.: SH Sareza Ostrava
18:00-20:00

Přípravka
24.11.: SH Kadaň
09:15-11:30

Dorost B
24.11.: SH Kadaň
Veteráni
24.11.: MSH Mladá Boleslav
Juniorky
24.11.: SC SLUNETA
13:00-15:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA
17:30-19:30

Mladší žáci
24.11.: SH Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
25.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Muži B
25.11.: SH Krupka
17:00-19:30

Ženy
25.11.: SH ZŠ Smržovka
Starší žákyně
25.11.: SH Česká Lípa
Junioři
25.11.: ČPP Aréna Ostrava
15:00-17:00


 



 
Dnes má svátek Nikola
Zítra má svátek Albert

Včera slavil(a) narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Pokorný Čeněk
Za 3 dny slaví narozeniny
Krušina Lukáš