Program na víkend
» Ženy B «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Ženy B - 7. kolo - ASK Lovosice - LFP

Datum: 25.1.2020
Místo konání: SH Chemik Lovosice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy B - 8. kolo - Florbal Ústí B

Datum: 9.2.2020
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy B - 9. kolo - FLORBAL JABLONEC

Datum: 23.2.2020
Místo konání: SH ZŠ Smržovka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy B - 10. kolo - USK Slavia Liberec

Datum: 14.3.2020
Místo konání: SH Český Dub
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Start98   -  FbÚ
Praha
24.1.2020 19:45-21:45

Další týmy
Junioři
20.1.: SC Sluneta
19:00-21:00

Junioři
23.1.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
20:00-22:00

Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00


 



 
Dnes má svátek Ilona
Zítra má svátek Běla

Včera slavil(a) narozeniny
Šímová Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Trnovcová Karolína
Verbířová Adéla
Zítra slaví narozeniny
Zahálka Jan
Zápotocký Daniel
Za 2 dny slaví narozeniny
Hais Karel
Heřmánek Josef
Medek Jan