Program na víkend
» Ženy A «



Ženy A - 17. kolo - SK BIVOJKY LITVÍNOV

Datum: 1.2.2020 (16:30 - 18:30)
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 18. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 2.2.2020 (16:00 - 18:00)
Místo konání: CHomutov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 19. kolo - FBC Texas Longhorns (Sluneta)

Datum: 15.2.2020 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 20. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (SH Krupka)

Datum: 16.2.2020 (15:00 - 17:00)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 21. kolo - TJ Turnov (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 29.2.2020 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 22. kolo - Florbalová akademie MB (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 1.3.2020 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Zdislava
Zítra má svátek Robin

Včera slavil(a) narozeniny
Plíšková Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Vlach Aleš
Zítra slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 2 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Ševela Radek