Program na víkend
» Ženy A «



Ženy A - 6. kolo - SK BIVOJKY LITVÍNOV (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 26.10.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 7. kolo - Florbal Chomutov (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 27.10.2019 (14:00 - 16:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 8. kolo - FBC Texas Longhorns

Datum: 8.11.2019 (20:00 - 22:00)
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 9. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

Datum: 8.11.2019 (20:00 - 22:00)
Místo konání: Plzeň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 10. kolo - TJ Turnov

Datum: 23.11.2019
Místo konání: Turnov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 11. kolo - Florbalová akademie MB

Datum: 24.11.2019
Místo konání: Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 12. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady (SH Krupka)

Datum: 7.12.2019 (15:00 - 17:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 13. kolo - Prague Tigers Nehvizdy (SH Krupka)

Datum: 8.12.2019 (15:00 - 17:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 14. kolo - FBC Česká Lípa (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 22.12.2019 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 15. kolo - Banes Florbal Soběslav

Datum: 18.1.2020
Místo konání: Soběslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 16. kolo - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Datum: 19.1.2020
Místo konání: Týn
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 17. kolo - SK BIVOJKY LITVÍNOV

Datum: 1.2.2020
Místo konání: Koldům Litvínov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 18. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 2.2.2020
Místo konání: CHomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 19. kolo - FBC Texas Longhorns (SH Krupka)

Datum: 15.2.2020 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 20. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (SH Krupka)

Datum: 16.2.2020 (19:15 - 21:45)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 21. kolo - TJ Turnov (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 29.2.2020 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 22. kolo - Florbalová akademie MB (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 1.3.2020 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2019
12345 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: Louny
Veteráni: SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
6 Starší žáci A: Gymnázium Ústí n./L.
Přípravka: Městská SH Teplice
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorostenky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
789101112 Muži B: Krupka
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Srupčice
Mladší žáci: Liberec
Ženy A: Česká Lípa
13 Muži A: SH České Budějovice
141516171819 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Ženy B: SH Krupka
Dorostenky: Chomutov
20 Muži B: Chomutov
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci B: SH Krupka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
212223242526 Muži A: VUT CESA Brno 1
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Junioři: Jedenáctka VS
Starší žáci A: Česká Lípa
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
27 Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
Elévky: SH SŠT Most Velebudice
28 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
293031

 
Muži A
 
VS
Gullivers Brno  -  FbÚ
VUT CESA Brno 1
26.10.2019 18:30-20:30

Další týmy
Starší žáci A
26.10.: Česká Lípa
Veteráni
26.10.: Unihoc Aréna Praha
Ženy A
26.10.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Junioři
26.10.: Jedenáctka VS
17:00-19:00

Elévky
27.10.: SH SŠT Most Velebudice
Starší žákyně
27.10.: SH SŠT Most Velebudice
Ženy A
27.10.: SC SLUNETA Ústí n./L
14:00-16:30


 



 
Dnes má svátek Brigita
Zítra má svátek Sabina

Včera slavil(a) narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Dnes slaví narozeniny
Krejza Jan
Zítra slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 2 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 3 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof