Program na víkend
» Ženy A «



Ženy A - 1. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady

Datum: 21.9.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 2. kolo - Prague Tigers Nehvizdy

Datum: 22.9.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 3. kolo - Banes Florbal Soběslav (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 5.10.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 4. kolo - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 6.10.2019 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 5. kolo - FBC Česká Lípa

Datum: 12.10.2019
Místo konání: Česká Lípa
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 6. kolo - SK BIVOJKY LITVÍNOV (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 26.10.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 7. kolo - Florbal Chomutov (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 27.10.2019 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 8. kolo - FBC Texas Longhorns

Datum: 9.11.2019
Místo konání: Praha
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 9. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

Datum: 10.11.2019
Místo konání: Plzeň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 10. kolo - TJ Turnov

Datum: 23.11.2019
Místo konání: Turnov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 11. kolo - Florbalová akademie MB

Datum: 24.11.2019
Místo konání: Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 12. kolo - TJ Sokol Královské Vinohrady (SH Krupka)

Datum: 7.12.2019 (15:00 - 17:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 13. kolo - Prague Tigers Nehvizdy (SH Krupka)

Datum: 8.12.2019 (15:00 - 17:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 14. kolo - FBC Česká Lípa (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 22.12.2019 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 15. kolo - Banes Florbal Soběslav

Datum: 18.1.2020
Místo konání: Soběslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 16. kolo - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn

Datum: 19.1.2020
Místo konání: Týn
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 17. kolo - SK BIVOJKY LITVÍNOV

Datum: 1.2.2020
Místo konání: Koldům Litvínov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 18. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 2.2.2020
Místo konání: CHomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 19. kolo - FBC Texas Longhorns (SH Krupka)

Datum: 15.2.2020 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 20. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (SH Krupka)

Datum: 16.2.2020 (19:15 - 21:45)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 21. kolo - TJ Turnov (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 29.2.2020 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy A - 22. kolo - Florbalová akademie MB (SC SLUNETA Ústí n./L)

Datum: 1.3.2020 (12:30 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA Ústí n./L
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Srpen 2019
1234
567891011
121314 Muži A: SC Sluneta
151617 Soustředění: Velebudice
18 Soustředění: Velebudice
19 Soustředění: Velebudice
20 Soustředění: Velebudice
21 Soustředění: Velebudice
22 Soustředění: Velebudice
23 Soustředění: Velebudice
24 Soustředění: Velebudice
25
26 Muži A: SC Sluneta
2728 Muži A: ZŠ Dobiášova
293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Česká Lípa
SC Sluneta
26.8.2019 20:00-22:00

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

 



 
Dnes má svátek Ludvík
Zítra má svátek Bernard

Dnes slaví narozeniny
Fořt Miroslav
Žaloudek Matěj
Zítra slaví narozeniny
Ábelová Veronika
Vrzala Vilém
Za 2 dny slaví narozeniny
Šredl Patrik
Vlček Tomáš