Realizační tým dle kategorií

Muži A

 
Trenér
Derka David

Tel.: 721860937
Email:
derka.david(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Koník Jakub

Tel.: 724178843
Email:
jakub.konik(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Kašpar Petr

Email:
kaspi.peta(zavinac)volny.cz

 
Vedoucí družstva
Štorek Vladimír

Tel.: 602452325
Email:
vl.storek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
Acko(zavinac)florbalusti.cz

 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav

Email:
alilada(zavinac)centrum.cz

Muži B

 
Vedoucí družstva
Grosse Jindřich

Tel.: 606154864
Email:
jindra.grosse(zavinac)gmail.com

Email funkce:
Bcko(zavinac)florbalusti.cz

Veteráni

 
Vedoucí družstva
Weber Radek

Tel.: 602381226
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz

Muži C

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav

Tel.: 728419874
Email:
vendelmalkin(zavinac)seznam.cz

Junioři

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír

Tel.: 775399331
Email:
trcoun(zavinac)seznam.cz

Dorost

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír

Tel.: 775399331
Email:
trcoun(zavinac)seznam.cz

Dorost B

 
Trenér a vedoucí družstva
Gebert Josef

Tel.: 724655840
Email:
gebrtaci(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Herzina Dominik

Tel.: 728551175
Email:
dominik95usk(zavinac)seznam.cz

Starší žáci A

 
Trenér a vedoucí družstva
Pavelka Vít

Tel.: 725890080
Email:
pavelkavitek(zavinac)gmail.com

 
Vedoucí družstva
Kühnel Roman

Tel.: 737257439
Email:
kuhnel.roman.65(zavinac)gmail.com

 
Asistent
Poloprutský Aleš

Tel.: 604559618
Email:
ales.1999(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Štorek Vladimír

Tel.: 728472056
Email:
vlada.storek(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Dittrich Tadeáš

Email:
tadeasfiala(zavinac)seznam.cz

Starší žáci B

 
Trenér a vedoucí družstva
Esterka Vojtěch

Tel.: 722175845
Email:
esterka.vojta(zavinac)email.cz

 
Asistent
Vlček Pavel

Tel.: 775056902
Email:
vlcek.p14(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Krupica Jakub

Tel.: 775854997
Email:
jakubkrupica(zavinac)seznam.cz

Mladší žáci

 
Trenér a vedoucí družstva
Štěpánek Jan

Tel.: 606861560
Email:
pidi55(zavinac)seznam.cz

 
Trenér
Zajíčková Jiřina

Tel.: 602714840
Email:
jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com

 
Trenér
Jelínek Václav

Tel.: 775140030
Email:
1.jelen(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Pucarević Adam

Tel.: 605080058
Email:
a.pucarevic(zavinac)seznam.cz

Elévové

 
Trenér a vedoucí družstva
Kopta Petr

Tel.: 777805110
Email:
snoobydoo(zavinac)seznam.cz

 
Trenér
Jalamudisová Alena

Tel.: 724875954
Email:
alena.jalamudisova(zavinac)seznam.cz

 
Trenérka atletiky
Jalamudisová Veronika

Email:
veronika.jalamudisova(zavinac)atlas.cz

 
Asistent
Dolejší Jiří

Tel.: 733760673
Email:
dolejsi.j(zavinac)gymjat.cz

 
Asistent
Vítek Pavel

Tel.: 606541323
Email:
pvitek21(zavinac)gmail.com

Přípravka

 
Trenér a vedoucí družstva
Vondruška Jan

Tel.: 731601359
Email:
honza.vondruska(zavinac)gmail.com

 
Trenér
Heřmánek Josef

Tel.: 608510843
Email:
josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz

 
Trenér
Křivka Tomáš

Tel.: 603764789
Email:
krivka.tomas(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Hrabě Dominik

Email:
dominik602(zavinac)seznam.cz

Ženy A

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal

Tel.: 723255815
Email:
michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz

 
Trenér
Rumlová Markéta

Tel.: 721 47 62 69
Email:
rumlovka12(zavinac)seznam.cz

Ženy B

 
Trenér
Wildhaber Michal

Tel.: 723255815
Email:
michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz

 
Trenér a vedoucí družstva
Rumlová Markéta

Tel.: 721 47 62 69
Email:
rumlovka12(zavinac)seznam.cz

Dorostenky

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel

Tel.: 777113687
Email:
daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent
Janurová Eliška

Tel.: 606908219
Email:
elkula2001(zavinac)seznam.cz

Starší žákyně

 
Trenér a vedoucí družstva
Priban Daniel

Tel.: 777113687
Email:
daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent
Janurová Eliška

Tel.: 606908219
Email:
elkula2001(zavinac)seznam.cz

Elévky

 
Trenér a vedoucí družstva
Vojtíšková Hana

Tel.: 604650695
Email:
hanik.vojtiskova(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Čurdová Karolína

Email:
k-curdova(zavinac)seznam.cz



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin