Realizační tým dle kategorií

Muži A

 
Trenér
Derka David

Tel.: 721860937
Email:
derka.david(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Koník Jakub

Tel.: 724178843
Email:
jakub.konik(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Kašpar Petr

Email:
kaspi.peta(zavinac)volny.cz

 
Vedoucí družstva
Štorek Vladimír

Tel.: 602452325
Email:
vl.storek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
Acko(zavinac)florbalusti.cz

 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav

Email:
alilada(zavinac)centrum.cz

Muži B

 
Vedoucí družstva
Grosse Jindřich

Tel.: 606154864
Email:
jindra.grosse(zavinac)gmail.com

Email funkce:
Bcko(zavinac)florbalusti.cz

Veteráni

 
Vedoucí družstva
Weber Radek

Tel.: 602381226
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz

Muži C

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav

Tel.: 728419874
Email:
vendelmalkin(zavinac)seznam.cz

Junioři

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír

Tel.: 775399331
Email:
trcoun(zavinac)seznam.cz

Dorost

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír

Tel.: 775399331
Email:
trcoun(zavinac)seznam.cz

Dorost B

 
Trenér a vedoucí družstva
Gebert Josef

Tel.: 724655840
Email:
gebrtaci(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Herzina Dominik

Tel.: 728551175
Email:
dominik95usk(zavinac)seznam.cz

Starší žáci A

 
Trenér a vedoucí družstva
Pavelka Vít

Tel.: 725890080
Email:
pavelkavitek(zavinac)gmail.com

 
Asistent
Poloprutský Aleš

Tel.: 604559618
Email:
ales.1999(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Štorek Vladimír

Tel.: 728472056
Email:
vlada.storek(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Dittrich Tadeáš

Email:
tadeasfiala(zavinac)seznam.cz

Starší žáci B

 
Trenér a vedoucí družstva
Esterka Vojtěch

Tel.: 722175845
Email:
esterka.vojta(zavinac)email.cz

 
Asistent
Vlček Pavel

Tel.: 775056902
Email:
vlcek.p14(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Krupica Jakub

Tel.: 775854997
Email:
jakubkrupica(zavinac)seznam.cz

Mladší žáci

 
Trenér a vedoucí družstva
Štěpánek Jan

Tel.: 606861560
Email:
pidi55(zavinac)seznam.cz

 
Trenér
Zajíčková Jiřina

Tel.: 602714840
Email:
jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com

 
Trenér
Jelínek Václav

Tel.: 775140030
Email:
1.jelen(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Pucarević Adam

Tel.: 605080058
Email:
a.pucarevic(zavinac)seznam.cz

Elévové

 
Trenér a vedoucí družstva
Kopta Petr

Tel.: 777805110
Email:
snoobydoo(zavinac)seznam.cz

 
Trenér
Jalamudisová Alena

Tel.: 724875954
Email:
alena.jalamudisova(zavinac)seznam.cz

 
Trenérka atletiky
Jalamudisová Veronika

Email:
veronika.jalamudisova(zavinac)atlas.cz

 
Asistent
Dolejší Jiří

Tel.: 733760673
Email:
dolejsi.j(zavinac)gymjat.cz

 
Asistent
Vítek Pavel

Tel.: 606541323
Email:
pvitek21(zavinac)gmail.com

Přípravka

 
Trenér a vedoucí družstva
Vondruška Jan

Tel.: 731601359
Email:
honza.vondruska(zavinac)gmail.com

 
Trenér
Heřmánek Josef

Tel.: 608510843
Email:
josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz

 
Trenér
Křivka Tomáš

Tel.: 603764789
Email:
krivka.tomas(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Hrabě Dominik

Email:
dominik602(zavinac)seznam.cz

Ženy A

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal

Tel.: 723255815
Email:
michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz

 
Trenér
Rumlová Markéta

Tel.: 721 47 62 69
Email:
rumlovka12(zavinac)seznam.cz

Ženy B

 
Trenér
Wildhaber Michal

Tel.: 723255815
Email:
michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz

 
Trenér a vedoucí družstva
Rumlová Markéta

Tel.: 721 47 62 69
Email:
rumlovka12(zavinac)seznam.cz

Dorostenky

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel

Tel.: 777113687
Email:
daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent
Janurová Eliška

Tel.: 606908219
Email:
elkula2001(zavinac)seznam.cz

Starší žákyně

 
Trenér a vedoucí družstva
Priban Daniel

Tel.: 777113687
Email:
daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent
Janurová Eliška

Tel.: 606908219
Email:
elkula2001(zavinac)seznam.cz

Elévky

 
Trenér a vedoucí družstva
Vojtíšková Hana

Tel.: 604650695
Email:
hanik.vojtiskova(zavinac)seznam.cz

 
Asistent
Čurdová Karolína

Email:
k-curdova(zavinac)seznam.cz



 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 17:00-19:30

Další týmy
Junioři
18.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
20:00-22:30

Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Kryštof
Zítra má svátek Zita

Dnes slaví narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 3 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch