Sestava
» Dorost B «

Brankáři

 
15
Šorf Ondřej

2003              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal
(Dorost)
2003              Útočník
 
14
Bursík Jonáš

2004              Univerzál
 
97
Čečák Jakub
(Dorost)
2003              Univerzál
 
Duda Jan

2003              Univerzál
 
Fofonka Petr

2004              Univerzál
 
49
Folk Jaroslav

2003              Univerzál
 
54
Hais Karel
(Dorost)
2003              Univerzál
 
Hanke Vilém

2003              Univerzál
 
Hons Ondřej

2004              Univerzál
 
10
Kimmer Jan Simeon

2004              Univerzál
 
Křivka Dominik

2004              Univerzál
 
Kříž Matěj

2003              Univerzál
 
7
Krušina Lukáš

2003              Univerzál
 
94
Lipert Adam Pavel

2004              Univerzál
 
20
Novák Jaroslav

2004              Univerzál
 
7
Pittner Michal

2003              Univerzál
 
12
Pyskatý David

2004              Univerzál
 
Suchý Jan

2003              Obránce
 
Štěpán Vojtěch

2003              Univerzál
 
Šťovíček Jakub

2003              Univerzál
 
Vlk Zdeněk

2003              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Gebert Josef
Tel.: 724655840
Email: gebrtaci(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Herzina Dominik
Tel.: 728551175
Email: dominik95usk(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Zdislava
Zítra má svátek Robin

Včera slavil(a) narozeniny
Plíšková Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Vlach Aleš
Zítra slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 2 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Ševela Radek