Sestava
» Dorost «

Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš

2002              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář
 
Vagel Bruno

2003              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal
(Dorost B)
2003              Útočník
 
97
Čečák Jakub
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
63
Dobosz Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
39
Dolejší Jiří

2002              Univerzál
 
21
Friedl Vít

2003              Univerzál
 
5
Fuchsig Jakub

2003              Univerzál
 
54
Hais Karel
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
15
Huber Theodor
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej

2002              Univerzál
 
71
Kunc Vojtěch

2003              Univerzál
 
39
Medek Jan

2002              Útočník
 
Peška Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
65
Sattler Jan

2003              Univerzál
 
Schneider Martin

2002              Útočník
 
13
Secký Šimon

2003              Univerzál
 
40
Vaca Jan

2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
88
Závěrka Adam

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Kolstrunk Jakub
Tel.: 702818796
Email: Kubakolstrunk(zavinac)gmail.com
 
Asistent trenéra
Kopta Petr
Tel.: 777805110
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:00
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30

Další týmy
Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Starší žáci B
17.11.: Kadaň
13:00-17:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov
Muži C
18.11.: SH Kadaň
Přípravka
24.11.: SH Kadaň
Dorost B
24.11.: SH Kadaň
Veteráni
24.11.: MSH Mladá Boleslav
Mladší žáci
24.11.: Jatečka
09:00-13:40

Juniorky
24.11.: SC SLUNETA
13:00-15:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA
17:30-19:30

Mladší žáci
24.11.: SH Velebudice
09:00-13:00

Junioři
24.11.: SH Sareza Ostrava
18:00-20:00


 



 
Dnes má svátek Mahulena
Zítra má svátek Romana

Včera slavil(a) narozeniny
Mrázová Lucie
Zítra slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin