Sestava
» Dorost «

Brankáři

 
Pražák Vojtěch

2004              Brankář, Univerzál
 
Vagel Bruno

2003              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal

2003              Útočník
 
97
Čečák Jakub

2003              Univerzál
 
63
Dobosz Jan

2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan

2004              Univerzál
 
21
Friedl Vít

2003              Univerzál
 
18
Fuchsig Jakub
(Junioři)
2003              Univerzál
 
54
Hais Karel

2003              Univerzál
 
Horn Martin

2005              Univerzál
 
15
Huber Theodor
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
Hubka Ondřej
(Starší žáci A)
2005              
 
77
Kastl Jiří
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
71
Kunc Vojtěch

2003              Univerzál
 
20
Novák Jaroslav
(Dorost B)
2004              Univerzál
 
Novák Matyáš Gary
(Junioři)
2003              Univerzál
 
Polák Jan Samuel
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
65
Sattler Jan
(Junioři)
2003              Univerzál
 
13
Secký Šimon

2003              Univerzál
 
Šedivý Filip

2003              Univerzál
 
50
Trčka Vladimír
(Junioři)
2003              Útočník
 
33
Vondruška Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
88
Závěrka Adam

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír
Tel.: 775399331
Email: trcoun(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Merta David
Tel.: 776537526
Email: david.merta(zavinac)florbalusti.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Otýlie
Zítra má svátek Zdislava

Včera slavil(a) narozeniny
Mečíř Michal
Dnes slaví narozeniny
Plíšková Kateřina
Zítra slaví narozeniny
Vlach Aleš
Za 2 dny slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 3 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub