Sestava
» Dorostenky «

Brankáři

 
15
Findrová Malvína
(Juniorky)
2002              Brankář
 
15
Rybníčková Šárka
(Starší žákyně)
2005              Brankář
 
Zajícová Martina
(Starší žákyně)
2004              Brankář

Hráči

 
11
Dostálová Veronika
(Starší žákyně)
2005              Útočník
 
22
Fürbachová Adéla

2002              Univerzál
 
9
Jasanová Klára
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea

2002              Obránce
 
74
Marešová Nella
(Juniorky)
2002              
 
33
Mečířová Klára
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie

2003              Obránce
 
87
Neumanová Natálie
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška

2003              Univerzál
 
29
Pribanová Johana

2004              Obránce
 
24
Rosendorfová Michala

2003              Útočník
 
31
Rousová Aneta
(Starší žákyně)
2004              Útočník
 
85
Šímová Kateřina
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
20
Vajdová Kateřina

2003              Univerzál
 
25
Vernerová Lucie
(Starší žákyně)
2005              Útočník
 
Vostárková Eva

2003              Univerzál
 
44
Vrzalová Berenika
(Juniorky)
2003              Útočník
 
12
Vrzalová Eliška
(Juniorky)
2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel
Tel.: 777113687
Email: daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:00
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
13:00-17:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Mahulena
Zítra má svátek Romana

Včera slavil(a) narozeniny
Mrázová Lucie
Zítra slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin