Sestava
» Elévové «

Brankáři


Hráči

 
Belov Martin

2009              Univerzál
 
Bendlmajer Matěj

2009              Univerzál
 
Bolcha Matyáš

2010              Univerzál
 
Brada Michal

2010              
 
Černohouz Michal

2010              
 
Černovský Jakub

2009              Univerzál
 
Černý Mikoláš

2009              Univerzál
 
Černý Viktor

2010              Univerzál
 
83
Doubrava Jakub

2009              Univerzál
 
Dulík Matyáš

2010              Univerzál
 
Hrubý Adam

2009              Univerzál
 
89
Kadlec Lukáš

2010              Univerzál
 
10
Kopta Vojtěch

2009              Univerzál
 
39
Leszko Šimon

2009              Univerzál
 
84
Ligmajer Luboš

2009              Univerzál
 
48
Ligmajer Lukáš

2009              Univerzál
 
Maleček Tomáš

2010              Univerzál
 
Mrázek Petr

2010              Univerzál
 
31
Nepraš Matěj

2010              Univerzál
 
34
Nepraš Vojtěch

2012              Univerzál
 
Netopilík Matěj

2010              Univerzál
 
Pečenka David

2011              Univerzál
 
Rampousek Jan

2009              Univerzál
 
Rubinstein Daniel

2009              Univerzál
 
Sebera Adam

2010              Univerzál
 
Secký Jakub

2009              Univerzál
 
Skokan Jakub

2010              Univerzál
 
68
Struž David

2009              Univerzál
 
13
Stummer Adam

2010              Univerzál
 
27
Suchý Vojtěch

2010              Univerzál
 
Svatoš Tomáš

2010              Univerzál
 
5
Šebela Radim

2009              Univerzál
 
Šťovíček Vítek

2009              Univerzál
 
Uličný Kryštof

2009              Univerzál
 
Vaněk Jan

2010              Univerzál
 
Vörös Ondřej

2009              Univerzál
 
Zápotocký Vojtěch

2009              Univerzál
 
7
Zeman Martin
(Mladší žáci)
2009              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Kopta Petr
Tel.: 777805110
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz
 
Trenér
Jalamudisová Alena
Tel.: 724875954
Email: alena.jalamudisova(zavinac)seznam.cz
 
Trenérka atletiky
Jalamudisová Veronika
Email: veronika.jalamudisova(zavinac)atlas.cz
 
Asistent
Dolejší Jiří
Tel.: 733760673
Email: dolejsi.j(zavinac)gymjat.cz
 
Asistent
Vítek Pavel
Tel.: 606541323
Email: pvitek21(zavinac)gmail.com


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00

Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Muži C
1.2.: SH Kadaň
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina