Sestava
» Elévové «

Brankáři


Hráči

 
Belov Martin

2009              Univerzál
 
Bolcha Matyáš

2010              Univerzál
 
Brada Michal

2010              
 
Černohouz Michal

2010              
 
Černovský Jakub

2009              Univerzál
 
Černý Mikoláš

2009              Univerzál
 
Černý Viktor

2010              Univerzál
 
83
Doubrava Jakub

2009              Univerzál
 
Dulík Matyáš

2010              Univerzál
 
Hrubý Adam

2009              Univerzál
 
89
Kadlec Lukáš

2010              Univerzál
 
10
Kopta Vojtěch

2009              Univerzál
 
39
Leszko Šimon

2009              Univerzál
 
84
Ligmajer Luboš

2009              Univerzál
 
48
Ligmajer Lukáš

2009              Univerzál
 
Maleček Tomáš

2010              Univerzál
 
Mrázek Petr

2010              Univerzál
 
31
Nepraš Matěj

2010              Univerzál
 
34
Nepraš Vojtěch

2012              Univerzál
 
Netopilík Matěj

2010              Univerzál
 
Pečenka David

2011              Univerzál
 
Rampousek Jan

2009              Univerzál
 
Rubinstein Daniel

2009              Univerzál
 
Sebera Adam

2010              Univerzál
 
Secký Jakub

2009              Univerzál
 
Skokan Jakub

2010              Univerzál
 
68
Struž David

2009              Univerzál
 
13
Stummer Adam

2010              Univerzál
 
27
Suchý Vojtěch

2010              Univerzál
 
Svatoš Tomáš

2010              Univerzál
 
5
Šebela Radim

2009              Univerzál
 
Šťovíček Vítek

2009              Univerzál
 
Uličný Kryštof

2009              Univerzál
 
Vaněk Jan

2010              Univerzál
 
Vörös Ondřej

2009              Univerzál
 
Zápotocký Vojtěch

2009              Univerzál
 
7
Zeman Martin
(Mladší žáci)
2009              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Kopta Petr
Tel.: 777805110
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz
 
Trenér
Jalamudisová Alena
Tel.: 724875954
Email: alena.jalamudisova(zavinac)seznam.cz
 
Trenérka atletiky
Jalamudisová Veronika
Email: veronika.jalamudisova(zavinac)atlas.cz
 
Asistent
Dolejší Jiří
Tel.: 733760673
Email: dolejsi.j(zavinac)gymjat.cz
 
Asistent
Vítek Pavel
Tel.: 606541323
Email: pvitek21(zavinac)gmail.com


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin