Sestava
» Muži C «

Brankáři

 
Matějka Vojtěch

2002              Brankář

Hráči

 
2
Bečvář Jaroslav
(Veteráni)
1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav
(Veteráni)
1972              Útočník
 
Chvojka Jiří

1995              Obránce
 
9
Dvořák Libor

1999              Útočník
 
27
Fryček Marek
(Muži B)
1995              Útočník
 
Frýdl Lukáš

1990              Univerzál
 
98
Hejný Tadeáš

2002              Univerzál
 
33
Huslička Tomáš

1993              Univerzál
 
66
Kopta Petr
(Veteráni)
1979              Obránce
 
18
Kreník Matouš
(Muži B)
1993              Útočník
 
39
Kučaba Pavel
(Veteráni)
1973              Univerzál
 
8
Macek Matěj

1990              Obránce
 
22
Myslivec Karel

1999              Univerzál
 
71
Myslivec Václav

1992              Univerzál
 
24
Stejskal Martin

1999              Obránce
 
44
Syrový Radek
(Muži B)
1985              Univerzál
 
3
Šifalda Filip

2002              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel

2000              Univerzál
 
10
Štorek Vojtěch

2000              Obránce
 
50
Tůma Martin

2000              Útočník
 
40
Vaca Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub
(Junioři)
2002              Univerzál
 
14
Weber Radek
(Veteráni)
1971              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav
Tel.: 733600106
Email: vendelmalkin(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Zdislava
Zítra má svátek Robin

Včera slavil(a) narozeniny
Plíšková Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Vlach Aleš
Zítra slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 2 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Ševela Radek