Sestava
» Muži C «

Brankáři

 
Matějka Vojtěch

2002              Brankář

Hráči

 
2
Bečvář Jaroslav
(Veteráni)
1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav
(Veteráni)
1972              Útočník
 
Chvojka Jiří

1995              Obránce
 
9
Dvořák Libor

1999              Útočník
 
27
Fryček Marek
(Muži B)
1995              Útočník
 
Frýdl Lukáš

1990              Univerzál
 
98
Hejný Tadeáš

2002              Univerzál
 
33
Huslička Tomáš

1993              Univerzál
 
66
Kopta Petr
(Veteráni)
1979              Obránce
 
18
Kreník Matouš
(Muži B)
1993              Útočník
 
39
Kučaba Pavel
(Veteráni)
1973              Univerzál
 
8
Macek Matěj

1990              Obránce
 
22
Myslivec Karel

1999              Univerzál
 
71
Myslivec Václav

1992              Univerzál
 
24
Stejskal Martin

1999              Obránce
 
44
Syrový Radek
(Muži B)
1985              Univerzál
 
3
Šifalda Filip

2002              Univerzál
 
28
Šredl Patrik
(Muži B)
1998              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel

2000              Univerzál
 
10
Štorek Vojtěch

2000              Obránce
 
50
Tůma Martin

2000              Útočník
 
40
Vaca Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub
(Junioři)
2002              Univerzál
 
14
Weber Radek
(Veteráni)
1971              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Myslivec Václav
Tel.: 728419874
Email: vendelmalkin(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Chomutov
SC SLUNETA Ústí n./L
16.11.2019 17:00-19:30
 
VS
FbÚ  -  Florbal Havířov
SC SLUNETA Ústí n./L
17.11.2019 15:00-17:30

Další týmy
Muži C
16.11.: SH Krupka
Dorost B
16.11.: Městská SH Louny
Ženy B
16.11.: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci
16.11.: SH TJ Jiskra Nový Bor
09:00-14:15

Mladší žáci
16.11.: Jateční
09:00-14:00

Junioři
16.11.: SC Sluneta
13:00-15:00

Přípravka
16.11.: Vojanova Děčín
09:00-12:00

Muži B
16.11.: SH ZŠ Campanus Praha
16:00-18:00

Dorostenky
17.11.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost
17.11.: SH Kadaň
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45


 



 
Dnes má svátek Tibor
Zítra má svátek Sáva

Včera slavil(a) narozeniny
Neumanová Natálie
Za 3 dny slaví narozeniny
Mrázová Lucie