Sestava
» Junioři «

Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš
(Dorost)
2002              Brankář
 
9
Hofman David
(Muži C)
2000              Brankář
 
2
Hrabě Dominik

2001              Brankář
 
Štěpánek Jan
(Dorost)
2002              Brankář

Hráči

 
52
Aišmann Ondřej
(Muži C)
2001              Univerzál
 
12
Beneš Dominik

2001              Univerzál
 
66
Dobrovolný Ondřej
(Muži C)
2000              Univerzál
 
39
Dolejší Jiří
(Dorost)
2002              Univerzál
 
30
Esterka Vojtěch
(Muži A)
2000              Obránce
 
91
Fořt Miroslav

2001              Univerzál
 
21
Friedl Vít
(Dorost)
2003              Univerzál
 
5
Fuchsig Jakub
(Dorost)
2003              Univerzál
 
52
Fuchsig Martin

2000              Útočník
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
95
Herzina Dominik

2001              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej
(Dorost)
2002              Univerzál
 
28
Krupica Jakub

2001              Obránce
 
71
Kunc Vojtěch
(Dorost)
2003              Univerzál
 
39
Medek Jan
(Dorost)
2002              Útočník
 
Peška Jan

2002              Univerzál
 
96
Pucarević Adam

2001              Útočník
 
16
Raichl Ondřej

2001              Univerzál
 
65
Sattler Jan
(Dorost)
2003              Univerzál
 
Schneider Martin
(Dorost)
2002              Útočník
 
13
Secký Šimon
(Dorost)
2003              Univerzál
 
27
Semerád Dan

2001              Univerzál
 
49
Srnka Filip
(Muži C)
2001              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel
(Muži C)
2000              Univerzál
 
10
Štorek Vojtěch
(Muži C)
2000              Obránce
 
50
Tůma Martin

2000              Útočník
 
40
Vaca Jan
(Dorost)
2002              Univerzál
 
10
Vavruška Václav

2000              Útočník
 
14
Vítek Pavel

2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel

2001              Univerzál
 
25
Vybíral Filip

2001              Útočník
 
88
Závěrka Adam
(Dorost)
2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Vojta Marek
Tel.: 728111993
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: juniori_A(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Pekárek Lukáš
Tel.: 777401580
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: 721 786 161 - trenérské číslo
 
Asistent trenéra
Täuber Lukáš
Tel.: 728471282
Email: lukastauber55(zavinac)gmail.com
 
Trenér brankářů
Kvapil Karel
Tel.: 775350616
Email: karel.kvapil99(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: Městská SH Chomutov
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán