Sestava
» Junioři «

Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš

2002              Brankář
 
2
Hrabě Dominik

2001              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář

Hráči

 
12
Beneš Dominik
(Muži A)
2001              Univerzál
 
47
Dolejší Jiří

2002              Univerzál
 
91
Fořt Miroslav
(Muži A)
2001              Univerzál
 
21
Friedl Vít
(Dorost)
2003              Univerzál
 
18
Fuchsig Jakub

2003              Univerzál
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
95
Herzina Dominik

2001              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej
(Muži A)
2002              Univerzál
 
28
Krupica Jakub

2001              Obránce
 
71
Kunc Vojtěch
(Dorost)
2003              Univerzál
 
39
Medek Jan

2002              Útočník
 
Novák Matyáš Gary

2003              Univerzál
 
62
Peška Jan

2002              Univerzál
 
96
Pucarević Adam

2001              Útočník
 
65
Sattler Jan

2003              Univerzál
 
13
Secký Šimon
(Dorost)
2003              Univerzál
 
27
Semerád Dan

2001              Univerzál
 
50
Trčka Vladimír

2003              Útočník
 
40
Vaca Jan

2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
14
Vítek Pavel

2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel

2001              Univerzál
 
25
Vybíral Filip

2001              Útočník
 
88
Závěrka Adam
(Dorost)
2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír
Tel.: 775399331
Email: trcoun(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin