Sestava
» Juniorky «

Brankáři

 
37
Schořálková Michaela

2000              Brankář

Hráči

 
91
Čurdová Karolína
(Ženy)
2000              Univerzál
 
22
Fürbachová Adéla
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
27
Kubíková Adéla

2001              Univerzál
 
Linhartová Aneta

2001              Univerzál
 
74
Marešová Nella

2002              
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie
(Dorostenky)
2003              Obránce
 
87
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška
(Dorostenky)
2003              Univerzál
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
3
Špírková Lucie

2000              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
44
Vrzalová Berenika

2003              Útočník
 
12
Vrzalová Eliška

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent
Huslička Tomáš
Tel.: 732370924
Email: Husli(zavinac)seznam.cz
 
Vedoucí družstva
Kubíková Adéla
Tel.: 721520595


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Josef
Zítra má svátek Světlana

Dnes slaví narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Zítra slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef