Sestava
» Juniorky «

Brankáři

 
15
Findrová Malvína

2002              Brankář
 
37
Schořálková Michaela

2000              Brankář

Hráči

 
91
Čurdová Karolína
(Ženy)
2000              Univerzál
 
22
Fürbachová Adéla
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
27
Kubíková Adéla

2001              Univerzál
 
Linhartová Aneta

2001              Univerzál
 
74
Marešová Nella

2002              
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie
(Dorostenky)
2003              Obránce
 
87
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška
(Dorostenky)
2003              Univerzál
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
3
Špírková Lucie

2000              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
44
Vrzalová Berenika

2003              Útočník
 
12
Vrzalová Eliška

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent
Huslička Tomáš
Tel.: 732370924
Email: Husli(zavinac)seznam.cz
 
Vedoucí družstva
Kubíková Adéla
Tel.: 721520595


 

8.1. Reklamace oblečení
Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Kadaň
Mladší žáci: Liberec
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: MSH Krupka
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: MSH Krupka
09:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína