Sestava
» Mladší žáci «

Brankáři

 
Dobosz Matěj
(Starší žáci A)
2006              Brankář
 
4
Jelínek Václav

2008              Brankář
 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál
 
26
Pucarević David
(Elévové)
2008              Brankář, Univerzál
 
30
Rybníček Lukáš
(Elévové)
2008              Brankář

Hráči

 
48
Chroustovský Marek
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
35
Černovský Jan

2006              Univerzál
 
Černý Matěj

2006              Univerzál
 
21
Dědek Jakub
(Elévové)
2008              Univerzál
 
77
Eliáš Matěj
(Elévové)
2008              Univerzál
 
61
Güttner Daniel

2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr

2007              Univerzál
 
44
Havran Martin

2007              Univerzál
 
22
Jankovský Jiří

2006              Univerzál
 
26
Janták Adam

2007              Univerzál
 
Jelínek Ondřej

2011              Univerzál
 
8
Jirsák David

2006              Univerzál
 
89
Král Filip

2006              Univerzál
 
Krejza Jan

2006              Univerzál
 
33
Kricner Filip
(Elévové)
2009              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
32
Mečíř Michal
(Elévové)
2008              Univerzál
 
9
Nauš Marek

2007              Univerzál
 
6
Neugebauer Lukáš

2007              Univerzál
 
19
Pokorný Čeněk

2006              Univerzál
 
7
Primus Matěj

2007              Univerzál
 
Prousek David

2007              Univerzál
 
3
Rekas Jakub

2006              Univerzál
 
30
Sturm Samuel
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
Šíp Marek

2007              Univerzál
 
88
Šredl Samuel
(Elévové)
2008              Univerzál
 
50
Tůma Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš

2007              Univerzál
 
11
Vondra Aleš

2006              Univerzál
 
33
Vondruška Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří

2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pekárek Lukáš
Tel.: 777401580
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: 721 786 161 - trenérské číslo
 
Asistent trenéra
Jelínek Václav
Tel.: 775140030
Email: 1.jelen(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Myslivec Václav
Tel.: 728419874
Email: vendelmalkin(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Dittrich Tadeáš
Email: tadeasfiala(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán