Sestava
» Mladší žáci «

Brankáři

 
Dobosz Matěj
(Starší žáci A)
2006              Brankář
 
4
Jelínek Václav

2008              Brankář
 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál
 
26
Pucarević David
(Elévové)
2008              Brankář, Univerzál
 
30
Rybníček Lukáš
(Elévové)
2008              Brankář

Hráči

 
48
Chroustovský Marek
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
35
Černovský Jan

2006              Univerzál
 
Černý Matěj

2006              Univerzál
 
21
Dědek Jakub
(Elévové)
2008              Univerzál
 
77
Eliáš Matěj
(Elévové)
2008              Univerzál
 
61
Güttner Daniel

2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr

2007              Univerzál
 
44
Havran Martin

2007              Univerzál
 
22
Jankovský Jiří

2006              Univerzál
 
26
Janták Adam

2007              Univerzál
 
8
Jirsák David

2006              Univerzál
 
89
Král Filip

2006              Univerzál
 
Krejza Jan

2006              Univerzál
 
33
Kricner Filip
(Elévové)
2009              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
32
Mečíř Michal
(Elévové)
2008              Univerzál
 
9
Nauš Marek

2007              Univerzál
 
6
Neugebauer Lukáš

2007              Univerzál
 
19
Pokorný Čeněk

2006              Univerzál
 
7
Primus Matěj

2007              Univerzál
 
Prousek David

2007              Univerzál
 
3
Rekas Jakub

2006              Univerzál
 
30
Sturm Samuel
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
Šíp Marek

2007              Univerzál
 
88
Šredl Samuel
(Elévové)
2008              Univerzál
 
50
Tůma Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš

2007              Univerzál
 
11
Vondra Aleš

2006              Univerzál
 
33
Vondruška Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří

2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pekárek Lukáš
Tel.: 777401580
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: 721 786 161 - trenérské číslo
 
Asistent trenéra
Jelínek Václav
Tel.: 775140030
Email: 1.jelen(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Myslivec Václav
Tel.: 728419874
Email: vendelmalkin(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Dittrich Tadeáš
Email: tadeasfiala(zavinac)seznam.cz


 

8.1. Reklamace oblečení
Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Liberec
Mladší žáci: Kadaň
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: Gzmnázium Jateční
08:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína