Sestava
» Mladší žáci «

Brankáři

 
4
Jelínek Václav

2008              Brankář
 
Kremlík Tomáš
(Starší žáci B)
2007              Brankář, Univerzál
 
30
Rybníček Lukáš

2008              Brankář

Hráči

 
Černý David

2008              Univerzál
 
21
Dědek Jakub

2008              Univerzál
 
77
Eliáš Matěj

2008              Univerzál
 
Jehlička Vojtěch

2008              
 
Kočárek Adam

2008              Univerzál
 
33
Kricner Filip

2009              Univerzál
 
Krupka Josef

2008              Univerzál
 
51
Lán Kryštof

2010              Univerzál
 
39
Leszko Šimon
(Elévové)
2009              Univerzál
 
84
Ligmajer Luboš
(Elévové)
2009              Univerzál
 
48
Ligmajer Lukáš
(Elévové)
2009              Univerzál
 
32
Mečíř Michal

2008              Univerzál
 
Novák Jan

2008              Univerzál
 
Olexa Dominik

2009              Univerzál
 
47
Ottel Radim

2009              Univerzál
 
Polic Tomáš

2008              Univerzál
 
7
Primus Matěj
(Starší žáci A)
2007              Univerzál
 
92
Ptáček Vojtěch

2008              Univerzál
 
Puc Jan

2008              Univerzál
 
26
Pucarević David

2008              Univerzál
 
23
Schánělec Vít

2008              Univerzál
 
Skalník Jakub

2009              Univerzál
 
Smrž Dominik

2008              Univerzál
 
88
Šredl Samuel

2008              Univerzál
 
55
Štěpánek Jan

2010              Univerzál
 
Thiele Jakub

2008              Univerzál
 
Tomáš Prokop

2008              Univerzál
 
Trčka Ondřej
(Starší žáci A)
2008              Univerzál
 
29
Vlach Aleš
(Starší žáci A)
2007              Univerzál
 
18
Vlček Tomáš

2008              Univerzál
 
41
Vorlíček Petr

2008              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém
(Starší žáci A)
2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš
(Starší žáci A)
2007              Univerzál
 
Zajíc Jakub

2008              Univerzál
 
7
Zeman Martin

2009              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Štěpánek Jan
Tel.: 606861560
Email: pidi55(zavinac)seznam.cz
 
Trenér
Zajíčková Jiřina
Tel.: 602714840
Email: jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com
 
Trenér
Jelínek Václav
Tel.: 775140030
Email: 1.jelen(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Pucarević Adam
Tel.: 605080058
Email: a.pucarevic(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin