Sestava
» Veteráni «

Brankáři

 
20
Kodrle Tomáš

1975              Brankář
 
7
Kokeš Jan

1978              Brankář
 
17
Secký František

1976              Brankář
 
Špičák Petr

1982              Brankář

Hráči

 
72
Bečvář Václav
(Muži C)
1972              Útočník
 
33
Filipec Petr

1968              Útočník
 
22
Heřmánek Josef

1979              Útočník
 
Karban Zdeněk

1978              Univerzál
 
18
Kašpar Petr

1976              Útočník
 
69
Koník Jakub

1980              Útočník
 
66
Kopta Petr
(Muži C)
1979              Obránce
 
78
Kubeš Jan

1985              Obránce
 
39
Kučaba Pavel

1973              Univerzál
 
10
Lenc Petr

1968              Útočník
 
Schejbal Tomáš

1980              Obránce
 
20
Srsen Lukáš

1985              Útočník
 
74
Ševela Radek

1974              Útočník
 
55
Štěpánek Jan

1976              Univerzál
 
27
Tym Antonín

1977              Obránce
 
70
Vandrovec Ivan

1976              Univerzál
 
47
Vondruška Jan

1978              Obránce
 
Vrána Tomáš

1981              Univerzál
 
14
Weber Radek

1971              Útočník
 
15
Zoul Martin
(Muži B)
1980              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602381226
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 17:00-19:30

Další týmy
Junioři
18.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
20:00-22:30

Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Kryštof
Zítra má svátek Zita

Dnes slaví narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 3 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch