Sestava
» Přípravka «

Brankáři


Hráči

 
Bendlmajer Jan

2011              Univerzál
 
Brada Jiří

2012              
 
Černohouz Martin

2012              
 
Černohouz Michal
(Elévové)
2010              
 
Dobeš Jakub

2012              Univerzál
 
Douša Tadeáš

2014              Univerzál
 
Fajt Jaroslav

2013              Univerzál
 
Fajt Václav

2012              Univerzál
 
12
Hanauer Dan

2011              
 
Jakoubková Stela

2012              
 
Jelínek Ondřej

2011              Univerzál
 
Jindra Karel

2011              
 
Kobr Martin

2012              
 
Kubeš Oliver

2012              Univerzál
 
Kýhos David

2013              Univerzál
 
Lapáček Viktor

2013              Univerzál
 
Matys Filip

2011              
 
Medonos Adam

2012              
 
Mrázek Tomáš

2013              
 
Peresoljak Jan

2011              Univerzál
 
Peteš František

2011              
 
Písek David

2011              Univerzál
 
Ptáček Štěpán

2011              Univerzál
 
Puchta Adam

2011              Univerzál
 
Říha František

2011              Univerzál
 
Simon Ondřej

2011              Univerzál
 
Sluka Tadeáš

2012              Univerzál
 
Špičák Petr

2013              Univerzál
 
Šuma Jáchym

2011              Univerzál
 
Urbánek Štěpán

2011              Univerzál
 
Zápotocký Daniel

2012              Univerzál
 
Zápotocký Vojtěch
(Elévové)
2009              Univerzál
 
8
Zeman Jakub

2011              Univerzál
 
97
Zeman Matěj

2013              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Vondruška Jan
Tel.: 731601359
Email: honza.vondruska(zavinac)gmail.com
 
Trenér
Heřmánek Josef
Tel.: 608510843
Email: josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz
 
Trenér
Křivka Tomáš
Tel.: 603764789
Email: krivka.tomas(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Hrabě Dominik
Email: dominik602(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00

Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Muži C
1.2.: SH Kadaň
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina