Sestava
» Přípravka «

Brankáři


Hráči

 
Brada Jiří

2012              
 
Černohouz Martin

2012              
 
Černohouz Michal
(Elévové)
2010              
 
Douša Tadeáš

2014              Univerzál
 
Fajt Jaroslav

2013              Univerzál
 
Fajt Václav

2012              Univerzál
 
12
Hanauer Dan

2011              
 
Jakoubková Stela

2012              
 
Jelínek Ondřej

2011              Univerzál
 
Jindra Karel

2011              
 
Kobr Martin

2012              
 
Kubeš Oliver

2012              Univerzál
 
Kýhos David

2013              Univerzál
 
Lapáček Viktor

2013              Univerzál
 
Matys Filip

2011              
 
Medonos Adam

2012              
 
Mrázek Tomáš

2013              
 
Peresoljak Jan

2011              Univerzál
 
Písek David

2011              Univerzál
 
Ptáček Štěpán

2011              Univerzál
 
Puchta Adam

2011              Univerzál
 
Říha František

2011              Univerzál
 
Simon Ondřej

2011              Univerzál
 
Sluka Tadeáš

2012              Univerzál
 
Špičák Petr

2013              Univerzál
 
Šuma Jáchym

2011              Univerzál
 
Urbánek Štěpán

2011              Univerzál
 
Zápotocký Daniel

2012              Univerzál
 
Zápotocký Vojtěch
(Elévové)
2009              Univerzál
 
88
Zeman Jakub

2011              Univerzál
 
97
Zeman Matěj

2013              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Vondruška Jan
Tel.: 731601359
Email: honza.vondruska(zavinac)gmail.com
 
Trenér
Heřmánek Josef
Tel.: 608510843
Email: josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz
 
Trenér
Křivka Tomáš
Tel.: 603764789
Email: krivka.tomas(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Hrabě Dominik
Email: dominik602(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Chomutov
SC SLUNETA Ústí n./L
16.11.2019 17:00-19:30
 
VS
FbÚ  -  Florbal Havířov
SC SLUNETA Ústí n./L
17.11.2019 15:00-17:30

Další týmy
Muži C
16.11.: SH Krupka
Dorost B
16.11.: Městská SH Louny
Ženy B
16.11.: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci
16.11.: SH TJ Jiskra Nový Bor
09:00-14:15

Mladší žáci
16.11.: Jateční
09:00-14:00

Junioři
16.11.: SC Sluneta
13:00-15:00

Přípravka
16.11.: Vojanova Děčín
09:00-12:00

Muži B
16.11.: SH ZŠ Campanus Praha
16:00-18:00

Dorostenky
17.11.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost
17.11.: SH Kadaň
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45


 



 
Dnes má svátek Tibor
Zítra má svátek Sáva

Včera slavil(a) narozeniny
Neumanová Natálie
Za 3 dny slaví narozeniny
Mrázová Lucie