Sestava
» Starší žáci A «

Brankáři

 
Dobosz Matěj

2006              Brankář
 
8
Landa Lukáš

2005              Brankář

Hráči

 
48
Chroustovský Marek

2006              Univerzál
 
15
Huber Theodor

2005              Univerzál
 
Hubka Ondřej

2005              
 
22
Jankovský Jiří

2006              Univerzál
 
77
Kastl Jiří

2005              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán

2006              Univerzál
 
9
Matějka Tomislav

2005              Univerzál
 
Polák Jan Samuel

2005              Univerzál
 
27
Priban David

2005              Univerzál
 
7
Primus Matěj

2007              Univerzál
 
30
Sturm Samuel

2006              Univerzál
 
Trčka Ondřej

2008              Univerzál
 
50
Tůma Jan

2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš

2007              Univerzál
 
11
Vondra Aleš

2006              Univerzál
 
33
Vondruška Jan

2006              Univerzál
 
Vörös Martin

2005              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří

2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Kühnel Roman
Tel.: 737257439
Email: kuhnel.roman.65(zavinac)gmail.com
 
Trenér a vedoucí družstva
Pavelka Vít
Tel.: 725890080
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Asistent
Poloprutský Aleš
Tel.: 604559618
Email: ales.1999(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Štorek Vladimír
Tel.: 728472056
Email: vlada.storek(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Dittrich Tadeáš
Email: tadeasfiala(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Mladší žáci: Jateční
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Nikola
Zítra má svátek Albert

Včera slavil(a) narozeniny
Zoul Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Pokorný Čeněk
Za 3 dny slaví narozeniny
Krušina Lukáš