Sestava
» Starší žáci A «

Brankáři

 
Dobosz Matěj

2006              Brankář
 
8
Landa Lukáš
(Starší žáci B)
2005              Brankář
 
Pražák Vojtěch

2004              Brankář, Univerzál

Hráči

 
48
Chroustovský Marek

2006              Univerzál
 
63
Dobosz Jan

2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan

2004              Univerzál
 
15
Huber Theodor

2005              Univerzál
 
Hubka Ondřej
(Starší žáci B)
2005              
 
22
Jankovský Jiří
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán

2006              Univerzál
 
9
Matějka Tomislav

2005              Univerzál
 
9
Nauš Marek
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
30
Sturm Samuel

2006              Univerzál
 
50
Tůma Jan

2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
33
Vondruška Jan

2006              Univerzál
 
Vörös Martin

2005              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš
(Mladší žáci)
2007              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pavelka Vít
Tel.: 725890080
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Asistent
Vojta Marek
Tel.: 728111993
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz
 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602381226
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 

8.1. Reklamace oblečení
Informace k reklamacím vad oblečení a potisku...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Kadaň
Mladší žáci: Liberec
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: MSH Krupka
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: MSH Krupka
09:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Drahoslav
Zítra má svátek Vladislav

Zítra slaví narozeniny
Kubeš Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína