Sestava
» Starší žáci A «

Brankáři

 
Dobosz Matěj

2006              Brankář
 
8
Landa Lukáš
(Starší žáci B)
2005              Brankář
 
Pražák Vojtěch

2004              Brankář, Univerzál

Hráči

 
48
Chroustovský Marek

2006              Univerzál
 
63
Dobosz Jan

2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan

2004              Univerzál
 
15
Huber Theodor

2005              Univerzál
 
Hubka Ondřej
(Starší žáci B)
2005              
 
22
Jankovský Jiří
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán

2006              Univerzál
 
9
Matějka Tomislav

2005              Univerzál
 
9
Nauš Marek
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
Novák Jaroslav
(Starší žáci B)
2004              Univerzál
 
30
Sturm Samuel

2006              Univerzál
 
50
Tůma Jan

2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
33
Vondruška Jan

2006              Univerzál
 
Vörös Martin

2005              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš
(Mladší žáci)
2007              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pavelka Vít
Tel.: 725890080
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Asistent
Vojta Marek
Tel.: 728111993
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz
 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602381226
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Josef
Zítra má svátek Světlana

Dnes slaví narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Zítra slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef