Sestava
» Starší žáci B «

Brankáři

 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál
 
5
Sklenář Ondřej

2005              Brankář

Hráči

 
35
Černovský Jan

2006              Univerzál
 
Černý Matěj

2006              Univerzál
 
Dunaj Petr

2005              Univerzál
 
61
Güttner Daniel

2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr

2007              Univerzál
 
Hale Christopher

2006              Univerzál
 
44
Havran Martin

2007              Univerzál
 
26
Janták Adam

2007              Univerzál
 
8
Jirsák David

2006              Univerzál
 
Kastel Adam Karel

2006              Univerzál
 
Knobloch Ondřej

2007              Univerzál
 
89
Král Filip

2006              Univerzál
 
Krejza Jan

2006              Univerzál
 
6
Neugebauer Lukáš

2007              Univerzál
 
Pekárek Petr

2005              Univerzál
 
19
Pokorný Čeněk

2006              Univerzál
 
Prousek David

2007              Univerzál
 
3
Rekas Jakub

2006              Univerzál
 
Smetana Radek

2007              Univerzál
 
Šantora Michal

2006              Univerzál
 
Šíp Marek

2007              Univerzál
 
23
Werner Ondřej

2005              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Esterka Vojtěch
Tel.: 722175845
Email: esterka.vojta(zavinac)email.cz
 
Asistent
Vlček Pavel
Tel.: 775056902
Email: vlcek.p14(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Krupica Jakub
Tel.: 775854997
Email: jakubkrupica(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin