Sestava
» Starší žáci B «

Brankáři

 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál
 
5
Sklenář Ondřej

2005              Brankář

Hráči

 
35
Černovský Jan

2006              Univerzál
 
Černý Matěj

2006              Univerzál
 
46
Dunaj Petr

2005              Univerzál
 
61
Güttner Daniel

2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr

2007              Univerzál
 
Hale Christopher

2006              Univerzál
 
44
Havran Martin

2007              Univerzál
 
26
Janták Adam

2007              Univerzál
 
8
Jirsák David

2006              Univerzál
 
Karas Kryštof Vojtěch

2006              Univerzál
 
Kastel Adam Karel

2006              Univerzál
 
Knobloch Ondřej

2007              Univerzál
 
89
Král Filip

2006              Univerzál
 
Krejza Jan

2006              Univerzál
 
6
Neugebauer Lukáš

2007              Univerzál
 
Pekárek Petr

2005              Univerzál
 
19
Pokorný Čeněk

2006              Univerzál
 
Prousek David

2007              Univerzál
 
3
Rekas Jakub

2006              Univerzál
 
Smetana Radek

2007              Univerzál
 
Šantora Michal

2006              Univerzál
 
Šíp Marek

2007              Univerzál
 
23
Werner Ondřej

2005              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Esterka Vojtěch
Tel.: 722175845
Email: esterka.vojta(zavinac)email.cz
 
Asistent
Vlček Pavel
Tel.: 775056902
Email: vlcek.p14(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Krupica Jakub
Tel.: 775854997
Email: jakubkrupica(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00

Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Muži C
1.2.: SH Kadaň
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina