Sestava
» Starší žáci B «

Brankáři

 
8
Landa Lukáš

2005              Brankář
 
5
Sklenář Ondřej

2005              Brankář

Hráči

 
14
Bursík Jonáš

2004              Univerzál
 
Dunaj Petr

2005              Univerzál
 
Fofonka Petr

2004              Univerzál
 
Hons Ondřej

2004              Univerzál
 
Kasper Petr

2005              Univerzál
 
77
Kastl Jiří

2005              Univerzál
 
10
Kimmer Jan Simeon

2004              Univerzál
 
Křivka Dominik

2004              Univerzál
 
Lipert Adam Pavel

2004              Univerzál
 
66
Malý Štěpán

2005              Univerzál
 
32
Mečíř Jan

2004              Univerzál
 
Mošnička Jan

2002              Univerzál
 
Moudrý Šimon

2004              Univerzál
 
Novák Jaroslav

2004              Univerzál
 
69
Podráský Václav

2005              Univerzál
 
Polák Jan Samuel

2005              Univerzál
 
Porč Lukáš

2005              Univerzál
 
46
Pošíval Josef

2005              Univerzál
 
27
Priban David

2005              Univerzál
 
Pyskatý David

2004              Univerzál
 
Sláma Jan

2004              Univerzál
 
Srba Tomáš

2004              Univerzál
 
31
Šafařík Jiří

2004              Univerzál
 
Vörös Martin
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
23
Werner Ondřej

2005              Univerzál
 
Zahradník Jan

2005              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Gebert Josef
Tel.: 724655840
Email: gebrtaci(zavinac)seznam.cz
Email funkce: st_zaci_B(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Křivka Tomáš
Tel.: 603764789
Email: krivka.tomas(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:00
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
13:00-17:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Mahulena
Zítra má svátek Romana

Včera slavil(a) narozeniny
Mrázová Lucie
Zítra slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Za 2 dny slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin