Sestava
» Starší žákyně «

Brankáři

 
Rubinsteinová Elizabeth
(Mladší žákyně)
2006              Brankář
 
15
Rybníčková Šárka

2005              Brankář
 
Zajícová Martina

2004              Brankář

Hráči

 
Barochová Adéla

2005              Univerzál
 
Cingelová Natálie

2005              Univerzál
 
Císařovská Adéla

2005              Univerzál
 
11
Dostálová Veronika

2005              Útočník
 
Gibalová Patrícia

2005              Univerzál
 
Holubová Kateřina

2005              Univerzál
 
Hudečková Natálie

2005              Univerzál
 
19
Kašparová Adéla

2004              Univerzál
 
Kupcová Jana
(Mladší žákyně)
2006              Univerzál
 
Lebdušková Linda

2005              Univerzál
 
Mrhalová Jarmila
(Mladší žákyně)
2007              Univerzál
 
29
Pribanová Johana
(Dorostenky)
2004              Obránce
 
31
Rousová Aneta

2004              Útočník
 
5
Šímová Veronika
(Mladší žákyně)
2007              Univerzál
 
16
Škrabalová Kristýna

2005              Univerzál
 
25
Vernerová Lucie

2005              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Vojtíšková Hana
Tel.: 604650695
Email: hanik.vojtiskova(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Schořálková Michaela
Tel.: 724106795
Email: m.schoralkova(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Čurdová Karolína
Email: k-curdova(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost: SH Jižní Město
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: Městská SH Chomutov
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Elévové
23.3.: Městská SH Chomutov
Dorost
23.3.: SH Jižní Město
10:00-14:00

Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.3.: ČPP Aréna Ostrava
14:00-16:00

Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Světlana
Zítra má svátek Radek

Včera slavil(a) narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Dnes slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Ptáček Štěpán