Sestava
» Muži A «

Brankáři

 
98
Netopilík Marek

1998              Brankář
 
22
Topš Lukáš

1992              Brankář

Hráči

 
12
Beneš Dominik

2001              Univerzál
 
66
Brom Tomáš

1994              Obránce
 
30
Esterka Vojtěch

2000              Obránce
 
91
Fořt Miroslav

2001              Univerzál
 
52
Fuchsig Martin

2000              Útočník
 
68
Horák Jiří

1989              Obránce
 
11
Kawulok Ondřej

2002              Univerzál
 
97
Kühnel Radim

1997              Obránce
 
4
Kužel Radek

1997              Útočník
 
16
Novák Josef

1998              Útočník
 
33
Pavelka Vít

1997              Útočník
 
35
Poloprutský Aleš

1999              Útočník
 
15
Sattler Tomáš

1996              Obránce
 
27
Semerád Dan
(Junioři)
2001              Univerzál
 
13
Stummer David

1992              Obránce
 
24
Štorek Vladimír

1997              Útočník
 
55
Täuber Lukáš

1998              Obránce
 
10
Vavruška Václav

2000              Útočník
 
14
Vítek Pavel
(Junioři)
2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel
(Junioři)
2001              Univerzál
 
25
Vybíral Filip
(Junioři)
2001              Útočník
 
6
Žáček Martin

1999              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Derka David
Tel.: 721860937
Email: derka.david(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Koník Jakub
Tel.: 724178843
Email: jakub.konik(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Kašpar Petr
Email: kaspi.peta(zavinac)volny.cz
 
Vedoucí družstva
Štorek Vladimír
Tel.: 602452325
Email: vl.storek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: Acko(zavinac)florbalusti.cz
 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav
Email: alilada(zavinac)centrum.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin