Sestava
» Ženy B «

Brankáři

 
Linhartová Aneta
(Ženy A)
2001              Brankář
 
15
Štěpánová Veronika

1990              Brankář

Hráči

 
Bisová Karolína

1994              Univerzál
 
Bratschaedlová Petra

1999              Univerzál
 
91
Čurdová Karolína

2000              Univerzál
 
22
Fürbachová Adéla

2002              Univerzál
 
38
Gabrielová Barbora

1997              
 
Hajasová Eva

1990              Útočník
 
Haluzová Michaela

2002              Univerzál
 
21
Hanžlová Karolína

1992              
 
55
Janurová Eliška
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
Kremlíková Štěpánka
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea
(Ženy A)
2002              Obránce
 
74
Marešová Nella
(Ženy A)
2002              
 
33
Mečířová Klára
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
87
Neumanová Natálie
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
13
Pavlatová Eva

1981              Útočník
 
5
Poláková Eliška
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
Pošíková Lenka

1987              
 
Rejtharová Veronika

2002              Univerzál
 
85
Šímová Kateřina
(Ženy A)
2002              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula
(Ženy A)
2001              Univerzál
 
11
Vašáková Veronika

1993              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér a vedoucí družstva
Rumlová Markéta
Tel.: 721 47 62 69
Email: rumlovka12(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00

Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Muži C
1.2.: SH Kadaň
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina