Sestava
» Ženy A «

Brankáři

 
Kejřová Tereza

1996              Brankář
 
Linhartová Aneta

2001              Brankář
 
37
Schořálková Michaela

2000              Brankář

Hráči

 
Bernatová Leona

2001              
 
22
Fürbachová Adéla
(Ženy B)
2002              Univerzál
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
7
Kociánová Markéta

1997              Útočník
 
Kremlíková Štěpánka

2001              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea

2002              Obránce
 
74
Marešová Nella

2002              
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
87
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
Nygrýnová Elena

2002              Univerzál
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
Pošíková Lenka
(Ženy B)
1987              
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
3
Špírková Lucie

2000              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
Tomanová Daniela

1998              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Rumlová Markéta
Tel.: 721 47 62 69
Email: rumlovka12(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Zdislava
Zítra má svátek Robin

Včera slavil(a) narozeniny
Plíšková Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Vlach Aleš
Zítra slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 2 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Ševela Radek