Sestava
» Ženy A «

Brankáři

 
Linhartová Aneta

2001              Brankář
 
28
Nová Nikola

2002              Brankář
 
37
Schořálková Michaela

2000              Brankář

Hráči

 
Bernatová Leona

2001              
 
22
Fürbachová Adéla
(Ženy B)
2002              Univerzál
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
7
Kociánová Markéta

1997              Útočník
 
Kremlíková Štěpánka

2001              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea

2002              Obránce
 
74
Marešová Nella

2002              
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
87
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
Nygrýnová Elena

2002              Univerzál
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
Pošíková Lenka
(Ženy B)
1987              
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
3
Špírková Lucie

2000              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
Tomanová Daniela

1998              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Rumlová Markéta
Tel.: 721 47 62 69
Email: rumlovka12(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2019
12345 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: Louny
Veteráni: SH ZŠ R. Frimla Trutnov
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
6 Starší žáci A: Gymnázium Ústí n./L.
Přípravka: Městská SH Teplice
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorostenky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
789101112 Muži B: Krupka
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Srupčice
Mladší žáci: Liberec
Ženy A: Česká Lípa
13 Muži A: SH České Budějovice
141516171819 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Ženy B: SH Krupka
Dorostenky: Chomutov
20 Muži B: Chomutov
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci B: SH Krupka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
212223242526 Muži A: VUT CESA Brno 1
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Junioři: Jedenáctka VS
Starší žáci A: Česká Lípa
Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
27 Ženy A: SC SLUNETA Ústí n./L
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
Elévky: SH SŠT Most Velebudice
28 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
293031

 
Muži A
 
VS
Gullivers Brno  -  FbÚ
VUT CESA Brno 1
26.10.2019 18:30-20:30

Další týmy
Starší žáci A
26.10.: Česká Lípa
Veteráni
26.10.: Unihoc Aréna Praha
Ženy A
26.10.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Junioři
26.10.: Jedenáctka VS
17:00-19:00

Elévky
27.10.: SH SŠT Most Velebudice
Starší žákyně
27.10.: SH SŠT Most Velebudice
Ženy A
27.10.: SC SLUNETA Ústí n./L
14:00-16:30


 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Uličný Kryštof