Petrovice nedaly Ústí nic zadarmo, nakonec si úste
Muži A
8.1.2020, Redakce

První zápas v novém roce odehráli ústečtí hráči v dalekých Petrovicích u Karviné. Po pěti hodinách strávených na cestě šla vidět na ústeckých hráčích ...
Otevřít článek »

Nový šéftrenér David Merta: Hokejovou kapitolu jse
Novinky
7.1.2020, Redakce

Od začátku sezony 2019/2020 měl Florbal Ústí jednu volnou pozici, tou pozicí byl šéftrenér klubu. Ode dneška se však tato situace mění, protože jako n...
Otevřít článek »

Mladší žáci ovládli Prague Floorball cup bez jedin
Mladší žáci
7.1.2020, Redakce

Mladší žáci Florbalu Ústí se s dvěma povolenými staršími výjimkami zúčastnili 3. - 5. 1. 2020 velice prestižního mezinárodního turnaje Prague Floorbal...
Otevřít článek »
» Zobrazit všechny články z úvodní strany




 




 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Ženy B
25.1.: SH Chemik Lovosice
Elévky
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Dorost
25.1.: SH Čakovice
Starší žáci A
25.1.: Hala míčových sportů Liberec
Starší žákyně
25.1.: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B
25.1.: Gymnázium Ústí n./L.
Junioři
26.1.: Nová MSH Mladá Boleslav
17:00-19:00

Přípravka
26.1.: SH Dubí 2 Rudolfka
09:45-12:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Muži C
1.2.: SH Kadaň
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice

 



 
Dnes má svátek Miloš
Zítra má svátek Zora

Zítra slaví narozeniny
Kremlíková Štěpánka
Za 2 dny slaví narozeniny
Mečíř Michal
Za 3 dny slaví narozeniny
Plíšková Kateřina