Články

Předchozí   Další
Strana: 1/195
Jdi na stranu:

Stoprocentní přesilové hry stály za úspěšným výjezdem do Kunratic, Ústí porazilo Start98 9:4.
Muži A - 27.1.2020
Autor: Redakce

V pátek se vydali ústečtí muži do hlavního města Prahy, aby se v Kunraticích utkali s šestým týmem tabulky FAT PIPE Start98 - Kunratice. V první třetině se hrálo otevřené utkání. Druhou třetinu však naprosto ovládli hosté z Ústí a díky čtyřem brankám, z toho dvě padly z přesilové hry, si Ústí vytvořilo dostatečný náskok, který Start už nestihl dohnat. Hráčem zápasu byl zvolen Miroslav Fořt, který zaznamenal branku a 2 asistence.
» Otevřít článek
Ústečtí junioři porazili oba pražské celky a připisují si důležitých šest bodů
Junioři - 24.1.2020

V pátek se Ústí utkalo s jejich oblíbeným soupeřem Florbalem Chodov. Tým, který našim juniorů již třikrát tuto sezonu podlehl, nedokázal vyhrát ani čtvrtý duel. V neděli přijel do Ústí druhý soupeř a to ACEMA Sparta Praha. Pražský tým pod vedením bývalého ústeckého trenéra Marka Vojty potrápil domácí hlavně v první polovině utkání. Domácí se ale otřepali a skóre otočili v jejich prospěch.
Ústí si podmanilo mosteckou sportovní halu, ve výjezdním utkání porazilo Gullivers Brno 9:2
Muži A - 21.1.2020

Domácí se s neznámou halou vypořádali na jedničku. Hned od začátku diktovali tempo, z čehož pramenily branky v první třetině, kterou vyhráli 3:0. Až do padesáté minuty si držel domácí brankář nulu, když se Gullivers poprvé prosadili. Ústí bylo ale v každé třetině lepším týmem, a proto si za vysokou výhru zapisují tři body.
Soustředění 2020 - Velebudice
Soustředění - 20.1.2020

Vážení rodiče, hráči, přátelé florbalu, i pro tento rok jsme pro vás připravili klubové předsezónní Soustředění 2020 ve Velebudicích, které bude probíhat v termínu od 15. 8. do 22. 8. 2020.
Preview: Ústí se utká netradičně v Mostě s Gullivers Brno
Muži A - 18.1.2020

V sobotu 18.1. 2020 se v rámci výjezdového utkání utká domácí Florbal Ústí, který přivítá na severu Čech Gullivers Brno. Gullivers si v prvním zápase připsali dva body za výhru v prodloužení. V posledních pěti zápasech si však nepřipsali ani bod. Naopak domácí Ústí má výbornou formu a hořkost porážky poznalo naposledy začátkem prosince v Brně.
Ústí překazilo karlovarskou sérii výher a ve schoomatchi vítězí 7:6p
Muži A - 13.1.2020

Netradičně v brzkých pátečních hodinách odehrálo domácí Ústí zápas s lídrem ligy s FB Hurrican Karlovy Vary. Zápas měl hned od začátku velké tempo, ale již od začátku byl na koni spíše domácí celek, který za vítězstvím pohánělo 587 diváků. Děti ze základních škol se postaraly o senzační atmosféru a hráči se jim odvděčili nejlepším možným způsobem a to výhrou nad lídrem ligy, který naše hráči porazil v prvním klání 8:2.
Příspěvky na sezonu 2019/2020
Sekretariát - 13.1.2020

Upozorňujeme všechny členy florbalového oddílu, že je nutné provést platbu příspěvků za 2. pololetí sezony 2019/2020, který je stanoven na 31.1.2020.
V rámci projektu schoolmatch se postaví domácí Ústí prvnímu týmu ligy.
Muži A - 9.1.2020

V pátečních ranních hodinách zavládne na Slunetě florbalová atmosféra. Do Ústí se chystá nejlepší tým ligy FB Hurrican Karlovy Vary. Protože se jedná o schoolmatch, tak se zápas odehraje již v 9:30 ráno. Na zápas jsou pozvány základní školy z celého Ústí. Samozřejmě přivítáme všechny ostatní, kteří se rozhodnu přijít naše muže podpořit.
Petrovice nedaly Ústí nic zadarmo, nakonec si ústečtí hráči odvezli tři body.
Muži A - 8.1.2020

První zápas v novém roce odehráli ústečtí hráči v dalekých Petrovicích u Karviné. Po pěti hodinách strávených na cestě šla vidět na ústeckých hráčích určitá únava či nekoncentrovanost, která se přenesla do výkonu v první třetině. Ústí nakonec spasil Pepa Novák, který dokázal čtyřikrát rozvlnit síť.
Nový šéftrenér David Merta: Hokejovou kapitolu jsem uzavřel, nyní se chci naplno věnovat florbalu