Články


Předchozí   Další
Strana: 1/196
Jdi na stranu:

Děkujeme vám za podporu během celé sezony a těšíme se na příští!
Novinky - 24.3.2020
Autor: Redakce

Aktuální situace po celém světě si vyžádala předčasné ukončení všech sportovních sezon, tudíž i té florbalové. Konec nezarmoutil pouze hráče, ale i diváky, realizační týmy a mnoho dalších, kteří se podílejí na chodu hlavně domácích utkání.
» Otevřít článek
DŮLEŽITÉ: Koronavirus přerušuje sezonu
Novinky - 12.3.2020
Autor: Redakce

Zdravím všechny, do odvolání se ruší veškeré tréninky a utkání. Další informace přineseme jakmile to bude možné. Prosím i o respektování "nouzového" fungování sekretariátu. Prosíme co nejvíce věcí řešit po emailu či telefonu. V kanceláři budeme vždy v pondělí 14:00-16:30. Pro různá potvrzení atd. V jiné dny a časy vždy na předešlé domluvě. Děkujeme všem za pochopení. Přeji pevné zdraví. Jiří Horák
» Otevřít článek
Příměstský sportovní kemp 2020
Novinky - 11.3.2020
Autor: Redakce

Připravili jsme si pro Vás novinku v podobě Příměstského sportovního kempu, který se uskuteční od 20.7.2020 do 24.7.2020 v Ústí n/L. Kemp je určen pro všechny děti ve věku od 6 do 13 let (ročníky 2014-2007). Kemp je zaměřen na všestranný sportovní rozvoj dětí a bude probíhat zábavnou formou. Pro děti je připraven i doprovodný program v podobě hledání pokladu, opékání buřtů, exkurze hasičské stanice apod. Vítány jsou všechny děti z Ústí nad Labem!
» Otevřít článek
Ústí ztratilo první domácí utkání poměrem 3:4, čtvrtfinálovou sérii srovnali v neděli vítězstvím 7:4
Muži A - 10.3.2020
Autor: Redakce

Je to tady! Playoff 1. ligy mužů začalo tento víkend a Ústí si díky čtvrté pozici v tabulce zajistilo hraní prvních dvou zápasů před domácím publikem. Derby s rivalem z Chomutova se neobešlo bez osobních trestů a několika vyhrocených situací. V obou zápasech si domácí vytvořili v první polovině zápasu náskok, vítězně však skončilo pouze nedělní klání.
» Otevřít článek
David Stummer: S mladým týmem si playoff chceme užít a nasbírat zkušenosti
Muži A - 29.2.2020
Autor: Redakce

Ústí se umístilo po základní části na čtvrté pozici, čímž si zajistilo výhodu domácího prostředí v prvním hracím víkendu playoff, které započne prvním víkendem v březnu. O vyhlídkách do vyřazovacích bojů promluvil v rozhovor kapitán mužů David Stummer.
» Otevřít článek
Muži zakončili základní část výhrou nad Znojmem 9:3
Muži A - 26.2.2020
Autor: Redakce

Nebyl to pouze poslední zápas základní části, ale zároveň i zápas o možnost umístit se v první čtyřce a tím získat možnost volby soupeře a začínat playoff na domácí palubovce. Zápas začal celkem vyrovnaně, oba týmy totiž proměnily svoji první střelu. Druhá třetina ani jeden tým nepřiblížila k vítězství, a proto se muselo rozhodovat v poslední části, kterou zvládli ústečtí hráči lépe. Smutnou zprávou je, že se zranil druhý nejproduktivnější hráč týmu Miroslav Fořt.
» Otevřít článek
Exesport nabízí všem členům Florbalu Ústí 25% slevu na veškeré vybavení
Novinky - 21.2.2020
Autor: Redakce

Ústecký oddílový partner Exesport nabízí pro všechny členy klubu 25% slevu na veškeré florbalové vybavení od značek Exel, Oxdog, FreeZe, Salming, Precision a Wooloc. Vybavení si můžete kupovat již sami a uplatnit klubovou slevu rovnou při objednávce. Jak slevu uplatníte, zjistíte o pár řádků níže.
» Otevřít článek
Ani domácí zápasy ženám nepřinesly vytoužené body.
Ženy A - 20.2.2020
Autor: Redakce

V sobotu 15.2 na domácí palubovku přivítaly Ústecké ženy tým z nedaleké Prahy TEXAS LONGHORNS. V neděli domácí odcestovali do nedaleké Krupky, která hostila nadcházející utkání ve kterém se utkaly s Florbalovou Školou Plzeň, utkání bylo velice vyrovnané ačkoliv v něm padlo mnoho vyloučení.
» Otevřít článek
Ústí si proti Rožnovu dokráčelo pro plný počet bodů za výhru 7:3
Muži A - 17.2.2020
Autor: Redakce

Poslední domácí zápas a velký souboj v tabulce. Situace v lize je následovná: Kladno, Ústí a Chomutov se předhánějí o třetí místo v tabulce. Poslední jmenovaný je o bod před zbylými týmy, každý bod je tedy pro všechny tři týmy velmi důležitý. Ústí si v posledním domácím zápase připsalo plný počet bodů, což se ale povedlo i ostatním týmům. Rožnov se v zápase snažil potrápit domácí, ti ale neponechali nic náhodě a vyhráli 7:3
» Otevřít článek
Ústečtí junioři vyzvali dva brněnské kluby. S Bulldogs si neporadili, druhý den nadělili třináct bra
Junioři - 16.2.2020
Autor: Redakce

Poslední domácí dva zápasy odehráli junioři s týmy ze spodní části tabulky. Oba brněnské celky nadělali v prvních zápasech našim hráčům problémy, Gullivers dokonce ústecké hráče porazili. Zápas proti Bulldogs se juniorům nevydařil a osm sekund před koncem ztratili dosah bodů. Nedělní utkání proti Gullivers mělo zcela jiný průběh, ve kterém domácí dominovali.
» Otevřít článek


Předchozí   Další
Strana: 1/196
Jdi na stranu: 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Duben 2020
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Richard
Zítra má svátek Ivana

Včera slavil(a) narozeniny
Hejný Tadeáš
Raichl Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Dědek Jakub
Polák Jan Samuel
Zítra slaví narozeniny
Jelínek Václav
Kupcová Jana
Mrhalová Jarmila
Za 2 dny slaví narozeniny
Žáček Martin
Za 3 dny slaví narozeniny
Šifalda Filip