O klubu
» Historie Mužů A «



Tým mužů USK Slávie Ústí nad Labem odehrál v letech 1999 až 2003 čtyři sezóny v nejvyšší soutěži ČR (tenkrát 1. liga), z 88 odehraných zápasů si připsal 16 výher, 5 remíz a 64 proher. Po 14 letech se týmu mužů Florbal Ústí podařilo vyhrát 1. ligu mužů a pro sezónu 2017/2018 si vybojovali právo hrát SUPERLIGU, které bohužel neudrželi a pro sezónu 2017/2018 se vracejí do 1.ligy a pokusí se vrátit do Superligy.


1996/1997 – 3. liga-divize západ, skupina A – 5. místo
1997/1998 – 3. liga-divize západ II – 1. místo: POSTUP
1998/1999 – 2. liga – 2. místo: POSTUP
1999/20001. liga – 10. místo
2000/20011. liga – 10. místo
2001/2002USK: 1. liga – 10. místo
                   – FBC: Severozápadní přebor
2002/2003USK: 1. liga – 12. místo: SESTUP
                   – FBC: Severozápadní přebor – 2. místo: POSTUP
2003/2004USK: 2. liga – 6. místo: PLAYOFF
                   – FBC: Severozápadní liga (= 3. liga) – 10. místo: SESTUP
2004/2005USK: 2. liga – 12. místo: VYSTOUPENÍ ZE SOUTĚŽE
                   – FBC: Severozápadní přebor – 1. místo: POSTUP
2005/2006USK: Severozápadní přebor – 2. místo: POSTUP
                   – FBC: Severozápadní liga (= 3. liga) – 2. místo: POSTUP
2006/2007USK: Severozápadní liga (= 3. liga) – 7. místo
                   – FBC: 2. liga – 8. místo
2007/2008USK: 3. liga-divize II - divize A – 6. místo
                   – FBC: 2. liga mužů – 2. místo
2008/2009USK: 3. liga-divize II - divize A – 1. místo: POSTUP
                   – FBC: 2. liga – 11. místo: SESTUP
2009/2010USK: 2. liga - 3. místo
                   – FBC: 3. liga-divize II – 9. místo
2010/2011USK: 2. liga - 5. místo
                   – FBC: 3. liga-divize II – 1. místo: POSTUP
2011/2012USK: 2. liga - 4. místo
                   – FBC: 2. liga – 2. místo
2012/2013 – 2. liga - 1. místo: POSTUP sloučeného týmu USK-FbC
2013/2014 – 1. liga - 6. místo ZČ, konec v 8F série 1:3
2014/2015 – 1. liga - 5. místo ZČ, konec v 8F série 2:3
2015/2016 – 1. liga - 8. místo ZČ, konec v SF série 0:3 (8F série 3:1)
2016/2017 – 1. liga - 1. místo ZĆ, SF 3:2, F 3:2: POSTUP DO SUPERLIGY
2017/2018 – Tipsport Superliga - 14. místo ZĆ, PD1 3:4, PD2 2:4 : SESTUP Z SUPERLIGY


TOP 10 statistika hráčů z týmů Muži A

Výpočet pro statistiku hráčů ústeckého florbalu za jeho historii probíhá z ligových utkání, kdy A mužstvo (ať už USK nebo FbC) hrálo nejvyšší možnou soutěž v daném ročníku (viz výše). Tato tabulka se aktualizuje jednou ročně po sezoně.

pořadí
jméno
poslední akt.
sezóna
PS
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Koník Jakub
2017/2018
11
227
208
104
312
148
5
3
0
0
0
2.
Vojta Marek
2015/2016
8
175
114
142
256
100
13
2
0
2
1
3.
Kopecký Viktor
2017/2018
4
124
142
105
247
40
24
1
0
1
1
4.
Stummer David
2017/2018
8
199
134
96
230
58
26
0
1
1
1
5.
Hulič Daniel
2016/2017
6
106
104
112
216
123
0
0
0
0
0
6.
Grosse Jindřich
2015/2016
7
153
90
104
194
37
3
0
0
0
0
7.
Smištík Marek
2012/2013
7
93
114
68
182
32
11
1
0
0
0
8.
Ludvík Filip
2010/2011
10
189
91
87
178
384
0
0
0
0
0
9.
Major Jakub
2011/2012
4
66
90
82
172
74
14
1
0
3
1
10.
Kolstrunk Jakub
2017/2018
4
119
105
65
170
14
20
3
0
1
1

Vysvětlivky:
PS - počet odehraných sezón
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

Kompletní statistika všech hráčů z týmů Muži A

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Březen 2019
12 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: Jiskra Domažlice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky: SC Sluneta
3 Muži A: MSH Chomutov
Muži B: ZČU Plzeň
Junioři: SH TJ Náchod
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
45678 Juniorky: SC Sluneta
9 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: SC SLUNETA
Junioři: ZŠ Dobiášova
Starší žáci A: SH Kadaň
Dorostenky: SH Kadaň
10 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH gym a ZŠ Jirkov
Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Krupka
1112131415 Junioři: SH Předměřice n. L.
16 Muži A: Brno
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
17 Muži A: Brno
Dorost: HMS Karlovy Vary
Mladší žáci: Česká Lípa
Starší žákyně: SH Kadaň
181920212223 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
24 Muži A: SC Sluneta
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
252627282930 Muži C: Městská SH Louny
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Teplice, Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
31

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
23.3.2019 17:00-19:00
 
VS
FbÚ  -  Hattrick
SC Sluneta
24.3.2019 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci A
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
23.3.: Jatečka
09:00-13:40

Veteráni
23.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Ženy
23.3.: SH ZŠ Smržovka
Dorostenky
23.3.: Hala míčových sportů Liberec
Elévové
23.3.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Starší žákyně
24.3.: Městská SH Chomutov

 



 
Dnes má svátek Josef
Zítra má svátek Světlana

Dnes slaví narozeniny
Koháková Eliška
Linhartová Aneta
Špírková Lucie
Zítra slaví narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef