O klubu
» Historie Mužů A «



Tým mužů USK Slávie Ústí nad Labem odehrál v letech 1999 až 2003 čtyři sezóny v nejvyšší soutěži ČR (tenkrát 1. liga), z 88 odehraných zápasů si připsal 16 výher, 5 remíz a 64 proher. Po 14 letech se týmu mužů Florbal Ústí podařilo vyhrát 1. ligu mužů a pro sezónu 2017/2018 si vybojovali právo hrát SUPERLIGU, které bohužel neudrželi a pro sezónu 2018/2019 se vrátili do 1.ligy.


1996/1997 – 3. liga-divize západ, skupina A – 5. místo
1997/1998 – 3. liga-divize západ II – 1. místo: POSTUP
1998/1999 – 2. liga – 2. místo: POSTUP
1999/20001. liga – 10. místo
2000/20011. liga – 10. místo
2001/2002USK: 1. liga – 10. místo
                   – FBC: Severozápadní přebor
2002/2003USK: 1. liga – 12. místo: SESTUP
                   – FBC: Severozápadní přebor – 2. místo: POSTUP
2003/2004USK: 2. liga – 6. místo: PLAYOFF
                   – FBC: Severozápadní liga (= 3. liga) – 10. místo: SESTUP
2004/2005USK: 2. liga – 12. místo: VYSTOUPENÍ ZE SOUTĚŽE
                   – FBC: Severozápadní přebor – 1. místo: POSTUP
2005/2006USK: Severozápadní přebor – 2. místo: POSTUP
                   – FBC: Severozápadní liga (= 3. liga) – 2. místo: POSTUP
2006/2007USK: Severozápadní liga (= 3. liga) – 7. místo
                   – FBC: 2. liga – 8. místo
2007/2008USK: 3. liga-divize II - divize A – 6. místo
                   – FBC: 2. liga mužů – 2. místo
2008/2009USK: 3. liga-divize II - divize A – 1. místo: POSTUP
                   – FBC: 2. liga – 11. místo: SESTUP
2009/2010USK: 2. liga - 3. místo
                   – FBC: 3. liga-divize II – 9. místo
2010/2011USK: 2. liga - 5. místo
                   – FBC: 3. liga-divize II – 1. místo: POSTUP
2011/2012USK: 2. liga - 4. místo
                   – FBC: 2. liga – 2. místo
2012/2013 – 2. liga - 1. místo: POSTUP sloučeného týmu USK-FbC
2013/2014 – 1. liga - 6. místo ZČ, konec v 8F série 1:3
2014/2015 – 1. liga - 5. místo ZČ, konec v 8F série 2:3
2015/2016 – 1. liga - 8. místo ZČ, konec v SF série 0:3 (8F série 3:1)
2016/2017 – 1. liga - 1. místo ZĆ, SF 3:2, F 3:2: POSTUP DO SUPERLIGY
2017/2018 – Tipsport Superliga - 14. místo ZĆ, PD1 3:4, PD2 2:4 : SESTUP Z SUPERLIGY
2018/2019 – 1. liga - 6. místo ZČ, konec v SF série 0:3 (8F série 3:1)


TOP 10 statistika hráčů z týmů Muži A

Výpočet pro statistiku hráčů ústeckého florbalu za jeho historii probíhá z ligových utkání, kdy A mužstvo (ať už USK nebo FbC) hrálo nejvyšší možnou soutěž v daném ročníku (viz výše). Tato tabulka se aktualizuje jednou ročně po sezoně.

pořadí
jméno
poslední akt.
sezóna
PS
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Koník Jakub
2018/2019
12
246
213
104
317
150
5
3
0
0
0
2.
Kopecký Viktor
2018/2019
5
150
190
123
313
44
26
3
0
1
1
3.
Stummer David
2018/2019
9
225
145
118
263
66
32
0
1
1
1
4.
Vojta Marek
2018/2019
9
177
114
142
256
100
13
2
0
2
1
5.
Kolstrunk Jakub
2018/2019
5
152
128
96
224
32
25
4
0
1
1
6.
Hulič Daniel
2016/2017
6
106
104
112
216
123
0
0
0
0
0
7.
Grosse Jindřich
2015/2016
7
153
90
104
194
37
3
0
0
0
0
8.
Smištík Marek
2012/2013
7
93
114
68
182
32
11
1
0
0
0
9.
Ludvík Filip
2010/2011
10
189
91
87
178
384
0
0
0
0
0
10.
Major Jakub
2011/2012
4
66
90
82
172
74
14
1
0
3
1

Vysvětlivky:
PS - počet odehraných sezón
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

Kompletní statistika všech hráčů z týmů Muži A

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Mladší žáci: Jateční
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Nikola
Zítra má svátek Albert

Včera slavil(a) narozeniny
Zoul Martin
Za 2 dny slaví narozeniny
Pokorný Čeněk
Za 3 dny slaví narozeniny
Krušina Lukáš