O klubu
» Ostatní úspěchy «

2017/2018
Muži B – Divize skupina A - 1.místo
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Juniorky – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Muži A – Czech Open 2017, kategorie PRO  – semifinále, 3. místo
Junioři – Prague Games 2018 – semifinále, 3. místo
Junioři – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorostenky – Nisa open 2017– 1. místo

2016/2017
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Veteráni – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Čtvrtfinále play-off (5.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Junioři – Czech Open 2016 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2016– 2. místo

2015/2016
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Semifinále play-off - 4. místo (2.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Junioři B – 3.liga - 1. místo: POSTUP

Muži A – Czech Open 2015, kategorie OPEN – 2. místo FbÚ - Tatran 4:6
Junioři – Czech Open 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Hummel cup 2016 – 2. místo
Starší žáci – Gothia cup 2016 – semifinále, tj. 3. místo
Starší žáci – Prague games 2016 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo


2014/2015
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci B – UL-přebor - 3. místo

Junioři – Czech Open 2014 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Prague games 2015 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2015 – 2. místo
Starší žáci – Tatran cup 2015 – 1. místo
Starší žáci – Prague games 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Žákyně -  Kralupy Open 2015 - 2. místo
Přípravka – Nisa open 2015 – 1. místo

2013/2014
Junioři – 2. liga - divize II – 1. místo postup do play-up, postup do G2 extraligy ve 2. kole
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 8. místo ve finálovém turnaji

Dorost – G2 cup challenge 2014 – 1. místo

2012/2013
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo (postup do baráže - 2. místo)
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 7. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo v 1/8finále
Mladší žáci 2000 - Vítězství v Poháru hejtmana 2013

Mladší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Dorostenci USK – Prague games – 1/4finále, tj. 5.-8. místo

2011/2012
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Starší žáci USKMistrovství ČR – 2. místo

Elévové USK – Hummel cup Brno – 2. místo
Starší žáci USK– Hummel cup Brno – 4. místo

2010/2011
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Junioři USK – 2. liga - divize I – 3. místo
Dorostenci USKMistrovství ČR – 4. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Dorostenci USK – Hummel cup Brno – 1. místo

2009/2010
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Slovak Open – 3. místo

2008/2009
Junioři USK – 3. liga - divize II – 1. místo: POSTUP
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbCMistrovství ČR – 2. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Starší žáci FbC – Nisa open – 1. místo

2007/2008
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 7. místo

Starší žáci FbC – Prague games – 2. místo

2006/2007
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 4. místo
Mladší žáci FbC – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo

2005/2006
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Mladší žáci FbCMistrovství ČR – 1. místo

2004/2005
Ženy USK – 1. liga - divize I – 7. místo: PLAYOFF

2003/2004
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 4. místo
Ženy USK – 1. liga - divize I – 8. místo: PLAYOFF

2002/2003
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Starší žáci USKMistrovství ČR –  2. místo

2000/2001
Ženy USK – 2. liga - divize Čechy – 3. místo

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Nová MSH Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
Rožnov  -  FbÚ
SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
23.11.2019 18:00-20:00

Další týmy
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45

Junioři
23.11.: SH SportPoint Brno
16:00-18:00

Starší žáci A
23.11.: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Veteráni
23.11.: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Ženy A
23.11.: SH TJ Turnov
16:00-18:00

Junioři
24.11.: VUT CESA Brno 1
16:00-18:00

Ženy A
24.11.: Nová MSH Mladá Boleslav
18:00-20:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Starší žáci B
24.11.: SH Roudnice nad Labem
Starší žákyně
24.11.: Městská SH Teplice
Elévky
24.11.: Městská SH Teplice

 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Skalník Jakub
Zítra slaví narozeniny
Zoul Martin