O klubu
» Ostatní úspěchy «

2017/2018
Muži B – Divize skupina A - 1.místo
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Juniorky – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Muži A – Czech Open 2017, kategorie PRO  – semifinále, 3. místo
Junioři – Prague Games 2018 – semifinále, 3. místo
Junioři – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorostenky – Nisa open 2017– 1. místo

2016/2017
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Veteráni – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Čtvrtfinále play-off (5.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Junioři – Czech Open 2016 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2016– 2. místo

2015/2016
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Semifinále play-off - 4. místo (2.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Junioři B – 3.liga - 1. místo: POSTUP

Muži A – Czech Open 2015, kategorie OPEN – 2. místo FbÚ - Tatran 4:6
Junioři – Czech Open 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Hummel cup 2016 – 2. místo
Starší žáci – Gothia cup 2016 – semifinále, tj. 3. místo
Starší žáci – Prague games 2016 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo


2014/2015
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci B – UL-přebor - 3. místo

Junioři – Czech Open 2014 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Prague games 2015 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2015 – 2. místo
Starší žáci – Tatran cup 2015 – 1. místo
Starší žáci – Prague games 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Žákyně -  Kralupy Open 2015 - 2. místo
Přípravka – Nisa open 2015 – 1. místo

2013/2014
Junioři – 2. liga - divize II – 1. místo postup do play-up, postup do G2 extraligy ve 2. kole
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 8. místo ve finálovém turnaji

Dorost – G2 cup challenge 2014 – 1. místo

2012/2013
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo (postup do baráže - 2. místo)
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 7. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo v 1/8finále
Mladší žáci 2000 - Vítězství v Poháru hejtmana 2013

Mladší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Dorostenci USK – Prague games – 1/4finále, tj. 5.-8. místo

2011/2012
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Starší žáci USKMistrovství ČR – 2. místo

Elévové USK – Hummel cup Brno – 2. místo
Starší žáci USK– Hummel cup Brno – 4. místo

2010/2011
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Junioři USK – 2. liga - divize I – 3. místo
Dorostenci USKMistrovství ČR – 4. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Dorostenci USK – Hummel cup Brno – 1. místo

2009/2010
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Slovak Open – 3. místo

2008/2009
Junioři USK – 3. liga - divize II – 1. místo: POSTUP
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbCMistrovství ČR – 2. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Starší žáci FbC – Nisa open – 1. místo

2007/2008
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 7. místo

Starší žáci FbC – Prague games – 2. místo

2006/2007
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 4. místo
Mladší žáci FbC – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo

2005/2006
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Mladší žáci FbCMistrovství ČR – 1. místo

2004/2005
Ženy USK – 1. liga - divize I – 7. místo: PLAYOFF

2003/2004
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 4. místo
Ženy USK – 1. liga - divize I – 8. místo: PLAYOFF

2002/2003
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Starší žáci USKMistrovství ČR –  2. místo

2000/2001
Ženy USK – 2. liga - divize Čechy – 3. místo

 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 17:00-19:30

Další týmy
Junioři
18.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
20:00-22:30

Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Kryštof
Zítra má svátek Zita

Dnes slaví narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Za 2 dny slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 3 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch