Síň slávy
» Dorost «


Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:

4. místo MČR dorostu

Úspěch družstva
Dorost
24. 9. 2016 - 9. 4. 2017
Ročník: 2016/2017

Dorostenci v průběhu základní části 1.ligy dorostu z 20 zápasů pouze 3 krát prohráli a se skóre 174:65 vyhráli svoji skupinu, čímž si zajistili postup do 1/8F MČR, které zároveň pořádali. V domácím prostředí prohráli ve vyrovnaných zápasech s Tatranem 5:8, Bohemians 6:8 a remizovali s Black Angels 3:3, čímž postoupili do čtvrfinále. V ČF s setkali s vítězem 1/8 sk. B,  s 1. SC Vítkovice, které nejdříve porazili 8:6 a ve druhém dramatickém utkání prohráli 6:7 v prodloužení. Vítěznou branku v prodloužení vstřelili až po dramatickém obratu, kdy ještě 4 min před koncem prohrávali o 4 branky a museli alespoň dvě vstřelit.

Brankáři - Dittrich Tadeáš, Hrabě Dominik,
Hráči - Bárta Jan, Beneš Dominik, Betka Adam, Dolejší Jiří, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Fuchsig Jakub, Goltsch Petr, Herzina Dominik, Kawulok Ondřej, Klepetko Pavel, Krupica Jakub, Landa Jakub, Matějka Filip, Medek Jan, Mičán David, Prostrednik Tomáš, Pucarević Adam, Sattler Jan, Secký Šimon, Semerád Dan, Tůma Martin, Válek Vojtěch, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel
Trenéři - Stummer David, Kawulok Tomáš


2. místo G2 chalenge 2016

Úspěch družstva
Dorost
26. - 28. 8. 2016
Ročník: 2016/2017

V 5. ročníku předsezónního přípravného turnaje G2 chalenge, naši dorostenci skončili na 2. místě, kdy po postupu z 2. místa své skupiny (prohra pouze s Bohemians 9:3, výhry s Pardubicemi 12:1 a Karlovými Vary 4:0) porazili ve ČF Tatran 4:3, v SF Florbal MB 5:4 a ve finále podlehli pouze Spartě 5:3 ve výborném zápase, který byl v online ukončen touto větou:
"Konec utkání, Sparta vítězí! Byli jsme svědky skvělého utkání, které mělo snad vše... Napětí, emoce, tempo!"

Brankáři - Hrabě Dominik, Ditrich Tadeáš
Hráči - Barta Jan, Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Kawulok Ondřej, Krupica Jakub, Pucarević Adam, Semerád Daniel, Tůma Martin, Válek Vojtěch, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David


1. místo Hummel cup 2011

Úspěch družstva
Dorost
17.6. - 19.6.2011
Ročník: 2010/2011

Sestava:
Zdeněk Kamínek, Ludvík Matiscsák, Filip Kučaba, Tomáš Brom, Jan Pittner, Štěpán Terč, Matěj Žaloudek, Daniel Křížek, Viktor Kopecký, Martin Pražan, Martin Zdvořáček, Jan Filipec, Tomáš Jahoda, Jan Procházka, Antonín Nosek a v posledních dvou zápasech posily ze starších žáků Petr Zdvořáček a Miroslav Douda.
Trenéři: Jakub Koník, Leoš Tuček a Marek Vojta a vedoucí družstva Petr Filipec.


4. místo MČR

Úspěch družstva
Dorost
26.3. - 27.3.2011
Ročník: 2010/2011

Sestava:
brankáři: Kamínek Zdeněk, Matiscsák Ludvík
obránci: Brom Tomáš, Kučaba Filip, Pražan Martin, Terč Štěpán
útočníci: Černošek Martin, Filipec Jan, Jahoda Tomáš, Kopecký Viktor, Křížek Daniel, Pittner Jan, Procházka Jan, Zdvořáček Martin




Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Leden 2020
1234 Muži A: Petrovice
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
5
678910 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
11 Mladší žáci: SH SportLife centrum Rumburk
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy B: SH Česká Lípa
12
1314151617 Junioři: SC Sluneta
18 Muži A: SH Most
Muži B: SH Krupka
Muži C: SH Most
Dorost: SH Čakovice
Dorost B: Městská SH Teplice
Elévové: SH Krupka
Ženy A: SH TJ Spartak Soběslav
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19 Muži B: Teplice
Ženy A: SH Týn nad Vltavou
20 Junioři: SC Sluneta
212223 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
24 Muži A: Praha
25 Dorost: SH Čakovice
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy B: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Březenecká Chomutov
Elévky: SH Březenecká Chomutov
26 Junioři: Nová MSH Mladá Boleslav
Přípravka: SH Dubí 2 Rudolfka
2728293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
8.2.2020 16:00-18:00

Další týmy
Dorost B
1.2.: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci
1.2.: Jateční
Muži C
1.2.: SH Kadaň
Muži B
1.2.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30

Ženy A
1.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16:30-18:30

Mladší žáci
2.2.: SH Chemik Lovosice
Muži B
2.2.: Kadaň
Ženy A
2.2.: CHomutov
16:00-18:00


 



 
Dnes má svátek Zdislava
Zítra má svátek Robin

Včera slavil(a) narozeniny
Plíšková Kateřina
Dnes slaví narozeniny
Vlach Aleš
Zítra slaví narozeniny
Huber Theodor
Za 2 dny slaví narozeniny
Fuchsig Jakub
Za 3 dny slaví narozeniny
Ševela Radek