Síň slávy
» Dorost «


Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:

4. místo MČR dorostu

Úspěch družstva
Dorost
24. 9. 2016 - 9. 4. 2017
Ročník: 2016/2017

Dorostenci v průběhu základní části 1.ligy dorostu z 20 zápasů pouze 3 krát prohráli a se skóre 174:65 vyhráli svoji skupinu, čímž si zajistili postup do 1/8F MČR, které zároveň pořádali. V domácím prostředí prohráli ve vyrovnaných zápasech s Tatranem 5:8, Bohemians 6:8 a remizovali s Black Angels 3:3, čímž postoupili do čtvrfinále. V ČF s setkali s vítězem 1/8 sk. B,  s 1. SC Vítkovice, které nejdříve porazili 8:6 a ve druhém dramatickém utkání prohráli 6:7 v prodloužení. Vítěznou branku v prodloužení vstřelili až po dramatickém obratu, kdy ještě 4 min před koncem prohrávali o 4 branky a museli alespoň dvě vstřelit.

Brankáři - Dittrich Tadeáš, Hrabě Dominik,
Hráči - Bárta Jan, Beneš Dominik, Betka Adam, Dolejší Jiří, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Fuchsig Jakub, Goltsch Petr, Herzina Dominik, Kawulok Ondřej, Klepetko Pavel, Krupica Jakub, Landa Jakub, Matějka Filip, Medek Jan, Mičán David, Prostrednik Tomáš, Pucarević Adam, Sattler Jan, Secký Šimon, Semerád Dan, Tůma Martin, Válek Vojtěch, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel
Trenéři - Stummer David, Kawulok Tomáš


2. místo G2 chalenge 2016

Úspěch družstva
Dorost
26. - 28. 8. 2016
Ročník: 2016/2017

V 5. ročníku předsezónního přípravného turnaje G2 chalenge, naši dorostenci skončili na 2. místě, kdy po postupu z 2. místa své skupiny (prohra pouze s Bohemians 9:3, výhry s Pardubicemi 12:1 a Karlovými Vary 4:0) porazili ve ČF Tatran 4:3, v SF Florbal MB 5:4 a ve finále podlehli pouze Spartě 5:3 ve výborném zápase, který byl v online ukončen touto větou:
"Konec utkání, Sparta vítězí! Byli jsme svědky skvělého utkání, které mělo snad vše... Napětí, emoce, tempo!"

Brankáři - Hrabě Dominik, Ditrich Tadeáš
Hráči - Barta Jan, Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Kawulok Ondřej, Krupica Jakub, Pucarević Adam, Semerád Daniel, Tůma Martin, Válek Vojtěch, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David


1. místo Hummel cup 2011

Úspěch družstva
Dorost
17.6. - 19.6.2011
Ročník: 2010/2011

Sestava:
Zdeněk Kamínek, Ludvík Matiscsák, Filip Kučaba, Tomáš Brom, Jan Pittner, Štěpán Terč, Matěj Žaloudek, Daniel Křížek, Viktor Kopecký, Martin Pražan, Martin Zdvořáček, Jan Filipec, Tomáš Jahoda, Jan Procházka, Antonín Nosek a v posledních dvou zápasech posily ze starších žáků Petr Zdvořáček a Miroslav Douda.
Trenéři: Jakub Koník, Leoš Tuček a Marek Vojta a vedoucí družstva Petr Filipec.


4. místo MČR

Úspěch družstva
Dorost
26.3. - 27.3.2011
Ročník: 2010/2011

Sestava:
brankáři: Kamínek Zdeněk, Matiscsák Ludvík
obránci: Brom Tomáš, Kučaba Filip, Pražan Martin, Terč Štěpán
útočníci: Černošek Martin, Filipec Jan, Jahoda Tomáš, Kopecký Viktor, Křížek Daniel, Pittner Jan, Procházka Jan, Zdvořáček Martin




Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2019
12 Muži B: SH Krupka
Dorost: SH Kadaň
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Dorostenky: Gymnázium Ústí n./L.
3 Muži C: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: SH Krupka
Přípravka: Chomutov
Ženy B: SH Česká Lípa
45 Muži A: Karlovy Vary
6 Valná Hromada: Gymnázium Jateční
78 Ženy A: Plzeň
Ženy A: SH Chýně
9 Muži B: Praha
Starší žáci A: SH Březenecká Chomutov
Starší žáci B: Městská SH Louny
Elévové: SH Přívozní Lovosice
Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
Elévky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
10 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
1112 Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
13141516 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SH ZŠ Campanus Praha
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Louny
Mladší žáci: Jateční
Mladší žáci: SH TJ Jiskra Nový Bor
Přípravka: Vojanova Děčín
Ženy B: SH Přívozní Lovosice
17 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost: SH Kadaň
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
18 Junioři: SC Sluneta
1920212223 Muži A: SH SŠIEŘ Rožnov p. R.
Veteráni: SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav
Junioři: SH SportPoint Brno
Starší žáci A: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Ženy A: SH TJ Turnov
24 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: VUT CESA Brno 1
Starší žáci B: SH Roudnice nad Labem
Ženy A: Mladá Boleslav
Starší žákyně: Městská SH Teplice
Elévky: Městská SH Teplice
252627282930 Muži B: Lovosice
Dorost: dle koše
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Mladší žáci: Česká Lípa, Litvínov, Liberec, Velebudice, Kadaň, Železný Brod (1.12)
Přípravka: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Chomutov
SC SLUNETA Ústí n./L
16.11.2019 17:00-19:30
 
VS
FbÚ  -  Florbal Havířov
SC SLUNETA Ústí n./L
17.11.2019 15:00-17:30

Další týmy
Muži C
16.11.: SH Krupka
Dorost B
16.11.: Městská SH Louny
Ženy B
16.11.: SH Přívozní Lovosice
Mladší žáci
16.11.: SH TJ Jiskra Nový Bor
09:00-14:15

Mladší žáci
16.11.: Jateční
09:00-14:00

Junioři
16.11.: SC Sluneta
13:00-15:00

Přípravka
16.11.: Vojanova Děčín
09:00-12:00

Muži B
16.11.: SH ZŠ Campanus Praha
16:00-18:00

Dorostenky
17.11.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Dorost
17.11.: SH Kadaň
Junioři
18.11.: SC Sluneta
19:45-21:45


 



 
Dnes má svátek Tibor
Zítra má svátek Sáva

Včera slavil(a) narozeniny
Neumanová Natálie
Za 3 dny slaví narozeniny
Mrázová Lucie